Wyniki

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 290
W sesji wiosennej wyniki były po 51 dniach, więc jeszcze pewnie przyjdzie nam jakieś niecałe dwa tygodnie poczekać. Chociaż może jakiś cud się zdarzy i się wszystko jakoś przyspieszy...
Mam wyniki. Są już na stronie. Zadałem na B!!!!!!!!!!
mozesz podac adres strony
przecież nie ma jeszcze!!!
nie strasz, nie ma jeszcze wyników, przed chwilą sprawdzałam :P
Hej, a tak w ogóle co znaczy, że sesja w Łodzi była "opóźniona"? Nie odbyły się egzaminy tam u was tak, jak to planowane było?
Az polecialam sprawdzic... i nie ma :(
Słuchajcie, a gdyby miały być to mniej więcej o której godzinie,wiecie może? Jak to było w zeszłych latach? Czy jeśli nie ma rano to znaczy że już nie ma, czy mogą być tak o 12 - 15 powiedzmy...?
normalnie sesja CAE w zeszłym roku zaczynała się mniej więcej na końcu maja(zdaje się że 25.) a teraz wszystko było później o prawie 2 tyg. speaking miałem 8. czerwca a listening 18. Z tego co wiem nigdy tak późno się sejsa nie rozpoczynała i kończyła!!
Ojoj, niedobrze... mam nadzieję, że to nie znaczy, że wyników jak nie ma, tak nie będzie jeszcze dłuuuugo... Bo chyba wszyscy już o niczym innym myśleć nie mogą;)
panienka z BC stwierdzila, ze dopiero po 15. SIE, bo Polski "jeszcze nie sprawdzili"
przecież juz są wyniki na stronie BC, z CAE w każdym razie. pewnie właśnie opublikowali. sprawdzajcie i dzielcie się wrażeniami! ja mam A :-)!!!
Jak to mozliwe, ze masz juz wyniki!!!!! Ja sprawdzam i wciaz pojawia sie, ze nie ma kandydata o takim numerze w bazie! o co tu chodzi?????
No właśnie, właśnie, jak to?????
jak mozesz miec wyniki?? ja ciagle nie moge swoich odczytac.... gdzie je znalazles??
Chyba troche sciemnia "Szczesliwy A", to troche dziwne, ze inni wciaz nie moga odczytac wynikow. Chyba musimy jeszcze troche poczekac;(
To są te wyniki czy nie? Ja do swojego nie potrafię dotrzeć :(
Wlasnie sie dopwiedzialam od osoby, ktora dzwonila do British Council, ze wyniki maja byc dopiero 14-16 sierpnia! byc moze o jeden dzien wczesniej, ale na pewno jeszcze nie teraz:( niestety wyglada na to, ze bedziemy musieli jeszcze troche poczekac...
Ściema - nie ma wyników:)
Tylko po co ludzi stresować;)
"normalnie sesja CAE w zeszłym roku zaczynała się mniej więcej na końcu maja(zdaje się że 25.) a teraz wszystko było później o prawie 2 tyg. speaking miałem 8. czerwca a listening 18. Z tego co wiem nigdy tak późno się sejsa nie rozpoczynała i kończyła!!"


Niet, sesja letnia skończyła się w okolicach 24. czerwca, czyli zgodnie z normą :)


Żadne egzaminy nie były opóźnione, po prostu mieliśmy inne terminy. Chciałbym zauważyć że już w maju ludzie spoza Łodzi mieli speakingi/listeningi. :)

Pzdr,

Revan
no wlasnie nie wiem po co nas tak stresowac. i tak jestem na stronce BC z wynikami kilka razy dziennie, od poniedzialku do niedzieli, ostatni raz tam zagladam o jakies 3 nad ranem. wiec nie przegapie.
ale cos chyba jakos pozniej maja byc te wyniki niz w poprzednich latach.
"The British Council's website is currently undergoing maintainance." Oni to robią specjalnie, prawda?;)
Może... wprowadzają nasze wyniki na stronę? ;PPPPPP
pewnie tak...pewnie wprowadzaja...zdaje mi sie,ze za kazdym razem tak jest...wiec dzis albo jutro,co za stres!chce byc juz po,obojetnie co by nie bylo bo mnie to oczekiwanie juz dobija,pozdro dla wszystkich w nerwach;-)))
Czy ktos tez ma tak jak ja? - im bliżej wyników, tym bardziej czuję, że nie zdałam...!!!!!!!!!!!!!
Ja jestem z tych, co nie mają podejścia typu: "o Boże, dostałam D (lub E...)- to na pewno pomyłka, bo poszło mi wszak genialnie!". Zawsze mi się wydaje, że zawaliłam... i tak z dnia na dzień coraz bardziej... Przez rok uczyłam się tak dużo, że... chyba więcej się nie da... I to z pasji, nie na pamięć. I czuję to, po prostu... I co z tego? Readingu nie zdążyłaaaaaaaaaam.... :(((((((( Pocieszam się jedną myślą: kończę polonistykę, czasem robimy testy maturalne na zajęciach metodycznych. I nie myślcie, że dostajemy wszsyscy 100%.
Więc się pocieszam.Nawet native-i mieliby w niejednym momencie wątpliwości, nie? ;P
Nu, a do tego writing.. Pisanie leży po prostu w mojej naturze i w zawodzie ;) I writingi zawsze szły mi super.. Ileż takich wypowiedzi jest na forach.. a potem z niedowierzaniem się patrzy na swój statement ze słupkiem w dolnych okolicach.... ;) No, bywa.
Ok, wyżaliłam się;)))))
teraz to ja też sobie nawet szans nie daje :P
Próżne nadzieje:) Strona już działa, a wyników jak brak, tak brak. Pewnie rzeczywiście koło 14-go będą. Tylko skąd cierpliwość brać? A tak by the way: studiuje ktoś z Was w NKJO w Legnicy? :)
gril, zdawałaś we wrocku?
Jesli o girl, nie gril;), chodzi, to nie. Zdawałam w Bydgoszczy.:)
sry za gril :P literówka
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 290

« 

Zagranica

 »

Praca za granicą