jaka ksiazka do cae?

Temat przeniesiony do archwium.
czy mógłby mi ktoś polecić jakąś książkę do samodzielnej nauki do egzaminu cae?
CAE self-study course by mary spratt and l.taylor i can sell u mine if u like i have tapes too
są różne dobre książki, ja mogę ci polecić te, z których sam korzystałem, czyli: Michael Vince, Advanced Language Practice
Virginia Evans, CPE Use of English (rewelacyjna zarówno do CPE jak i do CAE)
poza tym testy, testy i jeszcze raz testy... najlepiej oryginalne cambridge. pozdrawiam i życzę powodzenia. zajrzyj na stronę:
www.flo-joe.co.uk
Jezeli chodzi o gramatyke polecam Michael Vince \"Advanced Language Practice\", a slowka \"English Vocabulary in Use\" poziom advanced Cambridge jest naprawde swietna i bardzo mi pomogla!!!
how much do u want for it? :)
Katie, czy moglabys zrobic mi mala przysluge? Chodzi o to, ze mam skserowana czesc ksiazki \"English Vocabulary In USe\", dokladnie unity 7-15. Nie mam od kogo pozyczyc reszty do skserowania, a kupowanie wydaje mi sie troche bez sensu, skoro juz polowe ksiazki mam. Czy moglabys mi skserowac reszte i jakos przeslac?
Sluchaj Inga chetnie bym Ci pomogła, ale ksiazke ta pozyczylam od mojej nauczycielki. W tej chwili nie mam z nia kontaktu. od pazdziernika prawdopodobnie znow bede miala z nia zajecia i wtedy bede mogla odbic ci potrzebne unity. skad jestes?
Jestem z Krakowa:) Do pazdziernika to moze jakos skombinuje ten podrecznik ale jesli nie to bylabym wdzieczna gdybys mogla mi pomoc:)
A tak w ogole, ile unitow ma ta ksiazka?
100 unitow (ponad 300 stron)
wiec chyba bardziej oplaca sie ja kupic lub pozyczyc zamiast odbijac szczegolnie ze odpowiedzi zajmuja ponad 50 str...
hmm chyba masz racje;) Myslalam ze tych unitow jest nie wiecej niz 50;) Chyba sie przejde do ksiegarni :)
To zalezy.U mnie ksero jest po 5 gr za strone z szyby dlatego warto taka ksiazke odbic
nie wiele jest miejsc gdzie ksero kosztuje 5 gr. U nas najtansze mozna znalesc za 20 gr. 300 str wyjdzie okolo 60 zl....a ksiazka w ksiegarni 50
ej gdzie jest ksero za 5 groszy!! jadę tam!!
Ksero za 5 gr????????? Gdzie taka darmocha? W Krakowie najtansze jakie znalazlam kosztuje 10 gr, ale standatdowa cena to 20 gr......
ej niemożliwe - w krakowie standard to 10 gr!! ej no ale gdzie za 5??:D
niedaleko dworca Głównego ksero kosztuje 8 gr, a słyszałam nawet że gdzieś w Krakowie jest po 7 gr. Ale, że 5 to nie.
Gdzie kolo Dworca Glownego? Mozesz mi tak troche precyzyjniej wytlumaczyc, jak tam trafic? A za 7 groszy??? no ciekawe, gdzie takie moze byc... z gory dzieki
Przy Akademii Ekonomicznej jest dużo tanich punktów kserograficznych :)
Jestem szczęśliwą posiadaczką książki "Upstream Advanced" i bardzo ją sobie chwalę.
Nie jest ona typowym podręcznikiem dla samouków, ale jest bardzo dobrze i starannie opracowana. Znajdziesz tam przydatne słownictwo i mnóstwo użytecznych wyrażeń.
Niestety, ucząc się sam w domu, chcesz zapewne sam siebie sprawdzać, a więc musisz nabyć i klucz do tej książki, jest on w "Teacher's Booku".
Opłaca się kupić "Upstream", solidnie przygotuje cię do CAE i podejrzewam, że nawet nie trzeba umieć wszystkiego, co tam zamieszczone, żeby zdać na A.
a czy mając książke upstream advanced, warto dokupić jeszcze do niej książke Use of English Virginii Evans (która jest na poziomie CPE ale z tego co czytałem rónie dobrze przygotowuje do CAE) czy Upstream w zupełności wystarcza?
Witam!!! W jakiej dzielnicy Poznania jest to ksero za 5 gr?? jak mozesz to odp na gg - nawet jesli bede niedostepna - 897950. Z gory dzieki za pomoc!!!!
Temat przeniesiony do archwium.