CAE KRAKOW

Temat przeniesiony do archwium.
kto z Krakowa chce przygotowywac sie do CAE w najblizszym czasie? prosze o kontakt!

[email]
ja sie przygotowuje w profi lingua
Zapisałam się właśnie do Profi-Lingua w Krakowie na poziom pre-CAE. Jak oceniasz tą szkołę?
Tez zapisalam sie do Profi-Lingua na pre-CAE, ale w Warszawie. I tez jestem ciekawa opinii o tej szkole.
Jak na razie mi sie podoba obsluga, ceny i organizacja.
Ceny bardzo obiecujące, organizacja sprawna- weszłam się zapytać o szczegóły, po chwili pisałam test kontrolny, po 15 minutach został poprawiony, od razu poszłam na pogawędkę z lektorem i już wszystko było wiadomo.
Poza tym ostatnio nie da się przejść przez miasto, żeby nie spotkać przynajmniej dwóch osobników w niebieskich ubrankach reklamujących szkołę. Zobaczymy zatem, czy reklama kłamie :)
No zobaczymy :)

Pozdrawiam i zycze milej nauki
uczyłam sie przez rok w profi -lingua , bardzo wszystkim polecam, chodziłam na kurs przygotowujący do fce, no i zdałam :)
Ja mam zamiar zdawać CAE w sesji letniej 2004.Chodzę na kurs do Szkoły Języków Obcych Lincoln i nie narzekam.Interesuje mnie wymiana informacji (m.in na temat sprawdzonych przez innych uczących się pomocy naukowych-książek, słowników itp.)Jeśli ktoś z Krakowa jest zainteresowany-proszę o kontakt.Można do mnie pisać na adres:
[email]
Temat przeniesiony do archwium.