cae longman pracitce tests

Temat przeniesiony do archwium.
czy polecacie ksiazki longmana tzn cae practice tests cze 1 i 2 do nauki do cae? mam tez vinca i tam zadania zwlaszcza na english in use sa trudnejsze. czy w tych ksiazkach longmana zadania sa jak na cae czy latwiejsze? zostalo mi tylko 3 miesiace i niewiem czy probowac uczyc sie z innych materialów
robiłam te testy i zdałam :) robiłam też testy z Express Publishing i Testbuilder'a Macmillan'a - te są o tyle dobre, że każda odpowiedź jest dokłądnie wytłumaczona.
Zamiast Vince'a chyba lepsze jest Grammar and Vocabulary for CAE and CPE (LOngman). Vince jest taki trochę schematyczny. Ale - co kto lubi. Ważne jest, by Tobie się dobrze z daną książką pracowało i by dużo pozostawało w pamięci :)
Powodzenia!
A moglabys mi powiedziec na ile procent robisz juz testy? Tez chcialabym zdawac w marcu ale nie wiem, boje sie ze nie zdam, a to juz zaraz trzeba sie zapisywac...
wychodza mi nawet ok. ale rozwiazuje nieco wolniej dokladniej a wiadomo jak jest naegzaminie, tez niewiem czy sie zapisywac
testy z ksiązek robilam na ok. 75-80 procent, zdalam na C
niewiecie czy sa mp3 do tych czesci gdzies do listeningu? w sklepie koszulja 50 zł nie mam kasy
tez myslalam aby zapisac sie na marzec, ale chyba zdecyduje sie na egzaminy letnie. Nie wiem jak to wyjdzie bo w czerwcu mam sesje na studiach ale zobaczymy

W tej chwili robie sobie testy CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH 6 (wyd Camridge) - mysle ze są tam dobre materiały przygotowujace a także przerabiam sobie COMMON MISTAKES AT CAE. Przygotowuje sie indywidualnie i mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie :)
wlasnie ja ze wzgledu na sesje zdaje w marcu. samobojstwo bedzie
ale ja nie wiem czy do marca zdążę z powtórką materialu, robieniem testów itp :/ To naprawdę trudna decyzja i ciągle mam wątpliwości. Bo do sesji zimowej to z kolei nie chce mi sie czekać ...
mam tak samo ale zdaje chyba w marcu.......czekanie nic nie da :)
ja sie chyba łudze ze te dwa miesiace wiecej mogą coś poprawić :)
hehe moze do 13 stycznia mnie przekonasz,,,,,,
tak sobie myślę, ze przygotowanie do CAE to sama przyjemność - robienie kilku przykładowych zadań dziennie, czytanie ksiażek i oglądanie telewizji w jezyku angielskim to wcale nie kiepska rozrywka :) Wprawdzie w czerwcu bede miec 5 egzaminów to studiach, ale chyba wygospodaruję chwilkę dziennie na angielski. Czyż nie mam racji ;)
ale tutaj przynajmnije bedziesz po sesji i bedziesz mogla sie oddac tej rozrywce :) a tu sesja lato.nie dasz rady
myślę jednak, ze jakos mi sie uda :)
bedzie kampania wrzesniowa....:)
l,.mnjkm,
serwere, zdecydowalam sie jednak na sesję zimową, bo boję się ze CAE wypadnie mi w tym samym dniu co jakiś egzamin na studiach - to zbyt ryzykowne i stresujące :)
ja zapisalem sie na marzec. to teraz trzymaj kciuki hehe
nie ma sprawy. Troche ci zazdroszcze ze bedziesz miec to juz z głowy
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą