Nauka scisle pod egzamin

Temat przeniesiony do archwium.
Zalezy mi wyłącznie "na papierku". Każdy student wie, ze można się uczyc i nie zdac egzaminu. Ale można się tez uczyc konkretnie, typowo pod egzamin i go zdac.
Czy w przypadku CAE to w ogole wchodzi w gre? Robienie starych zestawow, testow przyniesie jakiś skutek?
Zapisalem się na kurs pt "egzaminacyjny CAE", ale wiadomo kurs kursem, a egzamin to inna bajka.
Mnie kurs do egzaminu CAE w szkole językowej bardzo pomógł. Lektorzy zwracają uwagę na to co jest oceniane podczas egzaminu. Robienie testów jest konieczne aby zdać CAE. Tylko oczywiście mają to być porządnie robione testy a nie "na odwal się", inaczej nie będzie wyraxnych postępów.
Ile zestawow/testow egzaminacyjnych udało się wam zdobyc? Jest jakas ksiazka zawierajaca tylko testy?
Oczywiście, że jest mnóstwo książek z samymi testami np. CAE Testbuilder lub cała seria z Cambridge: Certificate in Advanced English. Tego chyba jakieś 5 tomów po 4 testy jest. Ja mniej więcej robiłam od października do czerwca jeden test tygodniowo ( oprócz listeningu i speakingu, te części robiłam trochę rzadziej )

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie