Znowu ksiazki, ale inaczej

Temat przeniesiony do archwium.
Nie chce was zanudzac, bo to znowu pytanie o ksiazki, ale mam nadzieje, ze cos poradzicie. Interesuja mnie ksiazki do CAE ale takie, ktore nie maja typowego ukladu kursowego, tzn. podzialu na \"rozdzialiki\" . Chce uczyc sie sama i wolalabym ksiazke, w ktorej wyszczegolniono gramatyke, slowka, przykladowe testy i inne potrzebne rzeczy do egzaminu. Czy mozecie cos doradzic?????
Ja jestem jeszcze w temacie zupelnie zielona, bo dopiero stwierdzilam, ze chce sie uczyc do egzaminu. Moja sytuacja jest dosyc zlozona, bo nie mam dostepu do takowych ksiazek (w ksiegarni nie ma) i jedyna droga ich nabycia to przez internet, a wolalabym nie kupowac w ciemno.
Kotek, wrew pozorom książki kursowe nie są takie głupie - te tekściki do czytania tak naprawdę pokrywają większość potrzebnego ci przy cae słownictwa. Ale mogę polecić na VINCE\'a no i Virgini\'ę Evans super sprawa. Vince\'a mam - mogę ci skserować, listę innych książek mogę podrzucić ci mailem, jakoś się dogadamy, gratis dorzucę ci płytki CD z listeningami. SAma poluję na teachers book do Focus on advanced ..... może masz?
pozdrawiam i podaje moje [gg]
no i [email]
przepraszam ten mail nie dziala podaje [email]
pozdrawiam.biju