CPE past paper from Dec 2002 , answers needed

Temat przeniesiony do archwium.
Dzień dobry , jestem nowy na tym forum, kiedyś już tu byłem zalogowany dawno temu, mam pytanie czy ktoś może ma odpowiedzi na CPE 2 past paper DEC 2002 , bardzo potrzebuje tego, będę bardzo wdzięczny , za to mam CPE past papers 1,3,4,5,wszystkie z odpowiedziami , mogę to oddać za darmo kto chce, jestem w Warszawie , pzdr
masz test(y) a nie masz odpowiedzi? nie mam pojęcia, który to z grudnia 2002, więc musisz mnie nakierować. W 1 czesci reading sa 3 teksty z łącznie 18 lukami. Podaj ich tytuły. cobaczymy co da się zrobić.
1 text - Air Conditioning , 2 text-Sundials, 3 text - Paint your own china ,
Nie mam odpowiedzi bo nie było jak kupic 2-ki z odpowiedziami nie ma , wszedzie szukałem, ale na 1,3,4, i 5 mam z odpowiedziami ale to wszystko przerobiłem juz dawno, każde wydanie ma 4 testy , pomyślałem sobie że może ktoś ma to co ja tylko z odpowiedziami , dziekuje za odpowiedż z góry

p.s dawno nie pisałem po polsku nic(a nigdy nie byłem dobry z tego) , juz mi w glowie wszytko sie miesza pszepraszam jesli chaotyczne
mam książkę o której mówisz. Daj kontakt do siebie jakiś.
hej. piszecie ze macie pasta paper z CPE. mam wobec tego do Was ogromna prosbe:) czy bylibysice tak uprzejmi mi przeslali mi je na miala :) bylabym bardzo wdzieczna :) chce sprawdzic czy duzo musze jeszcze sie uczyc do CPE a nie mam dostepu do testow :( wielkei dzieki
Moglbys podac kontakt do siebie? Bardzo zalezy mi na tych testach.
bednar 87 małpa o2 kropka pe el ;-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Ogłoszenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie