Egzamin CPE

Temat przeniesiony do archwium.
Wiem, że przebywanie w kraju, gdzie językiem obowiązującym jest angielski to duży plus i niewątpliwy atut przy zdawaniu CPE. Czy jednak nie będąc w Anglii czy Stanach, mam szansę na zdanie tego egzaminu? Z jakich zadań składa się CPE? Będę wdzięczna za info.
Oczywiście, że masz szanse zdać CPE nie przebywając w kraju angielskojęzycznym, musisz tylko bardzo dobrze znać angielski. Wszystkie informacje o tym egzaminie znajdują sie na tej stronie pod adresem:

https://www.ang.pl/cpe.html
Oczywiscie ze masz duze szanse zdac egzamin. Nie wazne gdzie jestes - wazne ile sie uczysz. Rob mnostwo testow, czytaj gazety i pisz. I koniecznie niech jakis native poprawia twoj writing. No chyba ze hcesz sie zapisac na kurs - wtedy ktos cie poprowadzi. Ja sie przygotowywalem sam bez niczyjej pomocy w anglii. Writingi poprawiala mi jedna sasiadka a niuanse tlumaczyla druga. No i udalo sie...nie pytaj po jak dlugim czasie nauki, ale sie udalo. Tak, przebywanie w anglii pomaga - mnie najwiecej z listening\'iem. Pozdrawiam, zycze sukcesow i zdanego CPE na \"A\"!
Dzięki za informacje i słowa otuchy :) Zaciskam zęby i zabieram się do pracy. Będę próbować! Thanks a lot!
jasne ze mozesz zdac ten egzamin nawet jesli nigdy nie bylas w anglojezycznym kraju
ja rowniez nigdy nie bylam i zdalam cpe 2 lata temu jak bylam w 3 klasie liceum
liczy sie tylko to jak sie do tego przylozysz
:)
to GRATULACJE!!! Imponujacy wiek jak na zdanie tego egzaminu.
Temat przeniesiony do archwium.