CEA ILE SŁÓWEK :)?

Temat przeniesiony do archwium.
20.000?
okolo 15.000
ja bym stawial na 7000 :) a co:P
Ja znalem okolo 15 000 w chwili zdawania CAE. To bylo o wieeeele za malo. Zdalem, ale slabo. Mysle, ze 20 000 slow i nie masz problemow. Oczywiscie zawsze moga sie trafic takie, ktorych akurat sie nie nauczyles, no ale prawdopodobienstwo zawsze mniejsze. Trzeba troche przycelowac z tematami =)
top666 chyba na fce :P 15 000 minimum:)raczej 20.00
15 tys. wystarczy, gdy umiesz ich dobrze uzywac. Zdecydowanie.
a jak policzyc, ile sie zna slow? wypisac je wszystkie?:P
Ja znam 5.734 słowa z angielskiego :) LOL
zapomniales jedynki z przodu ;)
Tak, wiem, mowie bardziej niz plynnie i znam wiecej slow niz nativi :P

a na serio, nie da sie ocenic ile trzeba znac slow - te liczby sa umowne. Trzeba czytac txty na poziomie egzaminu, jaki sie zamierza zdac. Po pewnym czasie okazujesz sie, ze ten poziom nie jest taki straszny i ze nadajesz sie do zdania okreslonego certyfikatu. Dochodzi tutaj jeszcze kwestia umiejetnosci, logicznego myslenia i kojarzenia roznych zasad.
a zawsze sobie mozna pocwiczyc. np. http://www.jezykniemieckinet.webpark.pl/angielski ;] ja tam korzystam, podoba mi sie nawet :) mzawsze lepiej sobie o jakies 15 slowek wynik poprawic ;)
ja tak mysle ze bazy z henia 12 i 34 i juz mozemy na mięko czyć sie pewni slownictwa:) wszak to 20,000 slow :)
>a jak policzyc, ile sie zna slow? wypisac je wszystkie?:P

Oczywiscie! Dodam tylko, ze slowa nalezy wypisywac w kolejnosci alfabetycznej, bo inaczej ich suma moze byc inna.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą