prawnicze i audyt

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich.
Mam problem ze znalezieniem angielskich odpowiedników dwóch specjalistycznych wyrażeń: "przeprowadzanie audytu" oraz "na wniosek kogoś"-chodzi o wnioskowanie do organów wymiaru sprawiedliwości o wydanie decyzji.
Jeśli ktoś zna się na tej tematyce prosiłabym o jakąś podpowiedź.To niestety nie jest moja branża a jest mi to potrzebne.
Z góry dziękuję za pomoc
conduct an audit
on the motion of
czesc.jesli chodzi o skladanie wniosku-mozesz apply for the court's decision lub wnieskowac.najczesciej uzywane w prawie jest slowo 'claim',czyli wnioskowac,domagac sie czegos,wystepowac-ten kto wnosi to claimant.mozesz bring a claim for the court's ruling or make petition to deliver court's decision albo mozesz claim for decision w sytuacji kiedy prawo wymaga zeby decyzja zostala wydana-w przeciwienstwie do decisions ktore sa discretionary i sad nie musi nawet pierdnac wtedy.
audyt to : audit lub official inspection/examination of accounts.przeprwodza sie audyt np.to conduct(audit) an inquiry albo to examine/inspectthe accounts officially-lub to go through the books.
i audyt moze byc przeprowadzony przez audytora(judicial assessor),ktory w anglii moze byc external lub internal(zewn.i wewn)
łoj,sporo.mam nadzieje ze zrobisz selekcje i uzyjesz tego co ci przypasuje-jezeli wogole to ci pomoze.
Witaj! Rzuć do kosza wszystkie te długaśne wyjaśnienia.rnprzeprowadzać audyt to "carry out/conduct an audit"rnBiegły rewident - certified auditorrnrnna wniosek - zależy od wnioskurnwniosek do sądu to jest zwykle :petitionrnwniosek na spotkaniu to zwykle: motionrnfollowing a petition (motion, application) by, based on a petition (motion, application) by
ok,moze i podalam 'do wyboru do koloru'mozliwych terminow ale co ty nazywasz belkotem-jak spojrzysz na swoje petitionmonitoringblairand shit to widzisz cos czy to co ja-shit i belkot.plus nieslychana ignorancja i mistrzostwo w kategorii 'Taka sobie odwalona nie wiadomo po co i o czym i chyba na kolanie kupa niezrozumialego niczego.jestes the best.

« 

Pomoc językowa