Jest już ktoś po egzaminie?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
jestem bardzo ciekawy Waszych wrażeń - jaki był poziom trudności i jak Wam poszło.Interesuje mnie głównie speaking:)
Pozdrawiam i czekam na wieści:)
hej, hej ;)
Jeśli chodzi o speaking to tematy bardzo przyziemne i wydaję mi się, że nawet proste. Trudniejsze było zapanować nad stresem, a z resztą bez problemów:)
a jakie obrazki i pytania miałaś w 2 i 3 części? Ja też bardziej boję się stresu i przekroczenia limitu czasu, niż tematów:) A egzaminatorzy życzliwi czy stresujący? I jeśli zechcesz zaspokoić moją ciekawość - w którym mieście zdawałaś?
Pozdrawiam:)
Ja miałam speaking dziś o 15.oo na początku bardzo się stresowałam ale jak już weszłam do pokoju egzaminatorów to mi przeszło. Atmosfera była bardzo fajna, egzaminatorka miła ogólnie to jestem zadowolona. Życzę powodzenia wszystkim którzy jeszcze nie zdawali:)
Ja mam speaking 4.06 i strasznie się denerwuję. Do tych co już mieli, jakie mieliście pytania? Ile trwał wasz egzamin?
Najpierw pytali o rzeczy w stylu what do you like about living in your city?, itp potem obrazki ja miałam nawet proste, później była dyskusja na temat jakie są najlepsze źródła do pozyskiwania informacji na projekt o geografii i potem pytania z tym związane, o geografii i podróżach.
Dziękuję za odpowiedzi:)
Ktoś jeszcze ma już to za sobą?
Chętnie się dowiem, jakie mieliście obrazki i jak wrażenia po speakingu.
Zdawałam w Katowicach. Egzaminatorzy bardzo fajni- jedna kobietka (oceniająca) i uśmiechnięty, przyjazny facet, więc rozluźniająco;)
W 2 częsci miałam kawiarnie pełną ludzi i parę siedzącą samotnie na ławce. A pytanie dlaczego ci ludzie wybrali taki sposób wypoczynku.
W 3, jakieś 10 obrazków z zawodami (lekarz, kapitan, kelner, komik,jakis gosc od silnikow, itd) i pierwsze pytanie o plusy i minusy tych zawodow na statku rejsowym, a drugie który jest najtrudniejszy.
O przekroczenie czasu sie nie bój, bo i tak Ci przerwią jak zobaczą, że łapiesz o co chodzi ;)
Kiedy masz termin?
Pozdrawiam równiez ;))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia