FCE ---> Wrocław 31 maja i 14 czerwca 2003r.

Temat przeniesiony do archwium.
Zdawałam dzisiaj (31 maja) pierwsza część FCE - listening i speaking. Listening nie byl taki najgorszy, ale speaking to chyba zawaliłam totalnie. Jak myślicie, czy jeśli jedna częś egzaminu nie pójdzie najlepiej, to są szanse, że podciągnę sobie punkty writingiem i jednak zdam??:(
Czy komuś poszło może tak źle jak mi?
Dlaczego ja się zawsze tak muszę stresowac?? Przecież wiem że dobrze (w miarę) mówię po angielsku!!!
Pamietasz moze pytania ze speakinga? Bo zdaje 16 czerwca i bylo by super jesli bym znala slownictwo z tych tematow. Bede wdzieczna za kazda pomoc :) Moj e-mail [email]
Nie przejmuj się tak, ja po swoim speakingu tez nie byłam zadowolona . Bardzo się zestresowałam a wiem ,że stać mnie na więcej.Myślę ,że egzaminatorzy biorą pod uwagę t,że nie każdy potrafi być opanoowany i w pełni zaprezentowac swoje umiejętności. Trzymam kciuki i pamiętaj przed nami jeszcze 3 części więc nic nie jest przesądzone.
moglabys podac tematy ze speakingu?please..
Pierwsze pytanie dotyczyło mojego rodzinnego miasta, czy je lubię i dlaczego.Do porównania mialam obrazek z kobietą pracującą w biurze i lekarką.Oprócz tego dużo pytań o sport , dlaczego powinno się uprawiac sport, do dyskusji w parze też dostałyśmy obrazki z różnymi dziedzinami sportu i pytanie ,dlaczego ludzie się na nie decydują. Miałam jeszcze pytanie ,czy uważam ,że w telewizji jest za dużo sportu ,czy nie. to mniej więcej tyle.
Tez zdalawalem we wroclawiu (10.06) a pisemny zdaje 14.06 co do slownictwa to tak jak juz wczesniej ktos pisal kolezanka ze mna miala na obrazku ludzi pracujacych w biurze i lekarza jakiegos chyba w helikopterze albo ambulansie (sorka stres robi swoje i nie jestem pewny w czym) ja dostalem dwa zdjecia na jednym byli turysci zwiedzajacy chinski mur a na drugim ludzie na plazy.
Co do pracy wspoolnej chodzilo o zagrozenia jakie moga spotkac zagranicznego goscia w polsce i bylo pare obrazkow miedzy innymi
budka telefoniczna, pieniadze, ciemna ulica, owady, korek na drodze, jakas ksiazka z napisaem \"phresal verbs\"
hallo!!!
wszystko dobrze tylko mowcie\"from my point of view \" a nie \"in my poin of view\"
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2003

 »

FCE - sesja letnia 2003