FCE-odpowiedzi do wszystkich części

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc
Przyznam, ze troche celowo wpisalam taki temat. Mam prosbe do ludzi, ktorzy sa juz po listeningu. Znalazlam na forum odpowiedzi do zestawu B oraz A, ale nie ma nic o C, D,E. Jesli sa osoby juz po egzaminie i pamietaja odpowiedzi to prosze napiszcie, szczegolnie w/w zestawy. Mysle, ze przyda sie to wielu ludziom !!! DZIEKI !!!!
Popieram, zwłaszcza test C nawetnie wiadomo o czym był, ani słowa nie ma na forum!
Przyłączam się do prośby!!!
A nawet ktoś gdzieś tu wspominał o teście E.
Ludzie pls napiszcie co było!
A nie uważasz, że to jest tak rozplanowane, aby nie było tego samego listeningu dwa razy???????????????????? Przecież gdyby w kółko dawali ten sam to prawie wszyscy by zdali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z tego co kolejne osoby piszą tu na formu, wynika że jednak te listeningi się powtarzają. Może je trochę przegrupują tj. wezmą part1 z A a part 2 z C itp. - przynajmniej mam taką nadzieję.
Jak przejrzy się na foum tematy zwiazane z listeningiem, to ewidentnie powtarzają się te same listetningi. Poza tym jak widać jest dużo sprzecznych odpowiedzi, więc moga dawać te same zestawy bo i tak nie wiadomo która odpowiedz jest na 100% poprawna.
Ja zdaje w sobote i mam nadzieje że wypowiedzi osób które mają to za sobą jakoś mi pomogą!
No, cóż... Rzeczywiście, masz racje. Życzę Ci powodzenia na egzaminie!!!!!!!!
Jednak uważam, że to nie jest fair! To paranoja.........
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja letnia 2003

 »

FCE - sesja letnia 2003