JAk zadac FCE pomózcie

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 93
poprzednia |
Czesc wszystkim. Oblałam egzamin FCE, prosze jeli macie jakies testy do przyslijcie na moja pocztę, nie wiem co robic! jak się juz przygotować, czy isc na kurs czy prywatnie? pozdrawiam
Zapomniałam napisac moj adres [email]
czekam na pomoc!!!!!!!!!!!
a nie lepiej przejsc sie do biblioteki tudziez samej w necie poszukac? Przeciez jest tego cala masa...
Coś mi się zdaje,że angielski traktujesz jak krzyżówkę do rozwiązywania,a 50% sukcesu w zdaniu FCE, to,jak i w innych testach,właściwa technika,strategia i klucz do speaking ( zestaw bajer-zwrotów ) i writing (logika + gotowce zdaniowe do formal letter i ładne łączniki + mowa-trawa w drugim).Poważnie!Anglicy też plotą trzy po trzy,tylko płynnie i poprawnie, a nasi silą się nagle na piękne,okrągłe i b.mądre wypowiedzi.Potrzebny Ci przewodnik profesjonalisty,a jest nim organizator Cambridge ESOL.Pani ta,super kobita,wydała taką książeczkę,która przedziwnie szybko zniknęła ze sprzedaży...To było jak wypasiona ściąga.Nie podaję Autora,ani tytułu,bo unikam kryptoreklamy.Jak poprosisz na forum,może prześlę e-mailem.Pozdrawiam ***
taurusie2 nie chcę sępić na forum ale mi również byłoby bardzo przydatne cos takiego, nie mam właśnie żadnych takich "gotowców" ani zwrotów do speakingu... Czy byłbyś tak dobry i przesłał mi to na [email]
Bardzo ąłdnie prosze i z góry dziękuję:)
czy moglambym równiez prosić o ten organizator pliiiiiiiiiiz [email]
Odpowiem,póki co na forum.Otóż speaking jest tak krótki,że nie ma czasu na myślenie.(Niektórzy nie dają wiary,że to tylko 14min na 2 os.łącznie z przedstawieniem się,witaniem,żegnaniem,słuchaniem itd,a 40pt do zdobycia tj.1/5 calego FCE)I nie czas zastanawiać się jak po ang.jest paralotniarstwo,czy studia wyższe na wydziale parapsychologii stosowanej,nawet jeśli to mnie kręci...To mają być gotowce,poprawnie wypowiedziane.1)Zamiast I'm interested in,zdobądź się na chociażby:I'm keen on/ I'm fond of/ What actually turns me on is.2)Nie mów: Everybody knows,people say,of course,it seems to me,I think,in my opinion,to tell the truth - TO wyświechtane,szkolne zdanka.Spróbuj zacząć: Let me see,At the first glimpse,to begin with.JESTEM PEWNY,że nigdy nie zaczynasz wypowiedzi od:well i nie kończysz z Question Tag - a to takia naturalnie angielskie.3)Wahaj się,masz takie prawo:frankly speaking I've never thought about the very point as yet,I'm in 2 minds what to say but still i have a feeling/it's hard to state now but nevertheless.EGZAMINATOR będzie oczarowany,a Twoje prawdziwe dane,opinie itp pozostaw dla przyjaciół.Pozdro ***
jeśli możnaby prosić również tytuł i autora tego przewodnika na adres: [email] będą bardzo wdzięczny :)
ja też serdecznie prosze Cie o przesłanie namiarów na to cacko:)...z góry dzieki,
[email]
Witam! Czy mogę również prosić o ten tytuł i nazwisko autorki? Mój mail: [email] Dzięki!
Ja też chętnie bym z tego skorzystała. Poproszę o maila na:
[email]
Jak ktoś kto już otrzymał ten tytuł były chętny się podzielić informacją bardzo proszę o wiadomość [email]
Dzięki za zainteresowanie moimi postami.Uwaga!!! Uprzejmie proszę o wpisywanie swoich e-maili w sprawie tytułu i autora przewodnika do FCE - do godz.popołudniowych.Ok.18tej temat będę uważał za zamknięty i obiecuję odpowiedzieć indywidualnie na każdą prośbę.- Miłego dnia:) Taurus ***
Ja też bardzo proszę o tego autora,mój mail to: [email] . Z góry dziekuje!
Witam.
Równiez chciałabym otrzymać namiary na taką książkę. Moj mail [email]

Pozdrawiam.
Ja również bym prosiła o namiary na tą książke, autor, tytuł... na adres [email] dzieki bardzo!!!
z góry dziekuje :)
[email]
bede widzieczna:)
Otóż ja też proszę o autora tej jakze przydatnej książeczki... a jeżeli ktoś ma (i chce się nimi podzielić) testy z poprzednich lat z FCE to także byłabym wdzięczna

mój e-mail: [email]
Dzięki za informacje! Problem w tym, że tej książki nigdzie w Internecie nie mogę znaleźć :(
Ja też gorąco proszę o przesłanie namiarów na tą książkę moj mail: [email] z góry thx :)
ja też bym poprosiła o podanie namiarów na to cudenko.
Moj e-mail: [email]
ja też bym poprosiła o autora i tytulik: [email]
Ja bardzo proszę o tytuł i autora na moją skrzynkę jeśli można: [email] Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam
Ja również prosiłabym o przesłanie namiarów, będę bardzo wdzięczna. Mój mail: [email]
Cześć.Ja również proszę o te materiały.Jak myslicie czy z poziomem upper-intermediate mam szanse na FCE?
Zapomnialam to moj mail: [email] pozdrawiam.
A ja na speakingu wcale nie używałam wyrażeń typu ":frankly speaking I've never thought about the very point as yet" czy "At the first glimpse" tylko tych "wyświechtanych, szkolnych zdanek" i zdałam na A, a speaking miałam nad exeptional..... ;];>
temat już zamknięty, ale może jeszcze tu zajrzysz... ;)
[email]
proszeeee bardzoooo o autora i tytuł tej książki również! [email] bardzo mi zalezy ! :D
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 93
poprzednia |

« 

Pomoc językowa