Bylo trudne? Jak oceniacie?

Temat przeniesiony do archwium.
Uff... W koncu mam najdorsza czesc FCE za soba!
Jak mysicie, co bylo najtrudniejsze?
Ja ogolnie spodziewalam sie ze reading bedzie prostszy, a use of english trudniejszy... Zdziwil mnie fakt, iz wiedzialam jak zrobic wszystkie transkrypcje!
Nieco gorzej poszlo mi wpisywanie slow w luki ;/
Reading jakos zamotany, najgorsza ostatnia czesc, ale mysle, ze bedzie ok ;)
Nie było źle - dla mnie najtrudniejszy był reading głównie część o odkryciach i o wydmach. Use nawet nieźle, writing spoko. Spodziewałam się trudniejszej gramatyki.
jak dla mnie w readingu miałam wątpliwości co do kilku pytań z ostaniej części, z usa mam pół zdania chyba źle- z run, nie wiem jak w poprawie błędów, a reszta ok. no i 1 byk w słowotwórstwie- unfortunate zamiast misfortune ;/ ale ogolnie myslałam ze bedzie bardziej wymagające.
Dla mnie było trudne...readingu nie lubię i spodziewałam się ze nie pójdzie super, ale...kurcze chyba writing skopałam...ten obowiązkowy list napisałam myślę ok, ale w drugiej części też na list się nastawiałam...w każdym teście który robiłam przed egzaminem tak właśnie było, a tu psikus...na żadną inną formę się nie przygotowywałam, więc ciężko mi było coś wybrać...pisałam o tych dzieciach i telefonach i skopałam chyba na maksa...cos tam pisałam, ale taka zdenerwowana byłam, że zdania sklecić nie potrafiłam...no cóż...bywa i tak...cieszę się, że już po, ale mam jakieś takie dziwne wrażenie, że przepadło 500zł...:(poczekamy do sierpnia i się przekonamy...
u mnie było podobnie z writingiem - nastawiony byłem przez inne testy rozw. do tej pory na list w 2 cz. - a tu zonk, jakoś skleciłem artykuł o komediach, ale nie podałem tytułu opisywanego filmu - dużo odejmą?? ...kurcze, stresa jednak miałem...wbrew nastawieniu na luz...
a dla mnie zdecydowanie najtrudniejszy był reading...
:) ehhh ogolnie pol na pol... UofE miarowny :) bywaly trudniejsze :)..Pisanie...eh zawsze pisalem report... na kazdym tescie sprawdzajacym itp zawsze REport.. a tu zonk :) brak reportu;/ eh :D.. a co do readingu to sam tekst latwy ;) natomiast te wszystkie zdania itp ktore bylo trzeba przyporzadkowac to juz inna bajka:( (np w 1 ) ..listening miarowny...:) co do speakingu to jestem najbardziej zadowolony :) zdawalem z kumplem :) i ogolnie bardzo milo :) pozdro all Candidates :)
dla mnie też readnig... i listening nie poszedł mi najlepiej. najbardziej zadowolona jestem z writingu
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa