ile mozna czekac??????

Temat przeniesiony do archwium.
DALEJ NIE MAM WYNIKOOF. DO PONIEDZIALKU SZLAG MNIE TU TRAFII. JAK SKOCZE DO TEGO BC TO ZACZNA EGZAMINOWAC ZA FRIKO ..WWWWWWWWRRRRRRRR....... :[;(
wiele osob ciagle czeka, nie jestes sama
a swoja droga mogli by sie zaczac streszczac w bc!!!!!!!!!!!!!!
Zdawałem w Poznaniu.Nie mam jeszcze wyników.Idę za pół godziny do swojej szkoły językowej dowiedzieć się czy już wyniki doszły.....wszyscy moi znajomi już mają a ja nie.....jeżeli nie doszły to chyba wykorkuję ...ile przecież można czekać? Jak się sprawdzi ta ponura wersja to już jestem na tyle zdesperownay,że pojadę do Poznania (70km) i osobiście się dowiem jak mi poszło bo w przeciwnym razie to mnie tu rozsadzi hehe :p Pozdrawiam wszystkich oczekujących! :)
juz sie doczekalam i mam CCCCCCC i sie umiarkowanie ciesze :D:D:D:D:D:D:D:D
Spoko ja też czekałem od środy na wynik mam C jestem zadowolony bo 500 zł nie poszło na darmo. Na dodatek na FCE pojechałem chory. Na rozmowiei Listeningu miałem grype
No i oczywiście wyników jeszcze nie mam!Zaraz mnei tu szlag trafi! Podobno z BC wysłali do mojej szkoły dopiero w piątek tak więc przyjdą do mnie dopiero jutro albo pojutrze.....ciekawe czy ktoś z Was tak późno otrzyma też wyniki..........mam ndzieję, że nie musicie się tak irytować
Pewnie to niewielkie pocieszenie, ale nie jesteś sam. Wyobraź sobie moją irytację: wracam sobie z komisji wojskowej (od przyjścia do odebrania książeczki wojskowej 5 godzin czekania), zaglądam do skrzynki na listy i widzę kopertę. Myślę sobie: wreszcie! Otwieram skrzynkę, wyjmuję kopertę i dostrzegam na niej znajomy napis... \"Telekomunikacja polska\". Cóż, nie tego się spodziewałem, a tego, czego się spodziewałem, nadal nie dostałem. Przykro to mówić, ale teraz tworzymy już chyba naprawdę nieliczne grono: pewnie wyniki ma już co najmniej 95% zdających.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003