KRAKÓW - wpisujcie swoje wyniki...

Temat przeniesiony do archwium.
wuasnie przed chwila dostalem koperte... zdalem na C. bardzi sie ciesze, poniewaz egzamin byl trudny... nie taki sam jak w testach, ktore przerabialismy ;(. poza tym chyba mi duzo nie zabraklo do C, bo Listening mam tuz pod granica Borderline, Reading w polowie Good a Borderline, Use of English to prawie gorna granica Good a Speaking ponad Good i Writing w polowie Good a Exceptional :) w sumie nie zawiodlem sie i sprawdzily sie moje przypuszczenia: listening poszedl najslabiej a najlepiej speaking i writing. pozdrawiam wszystkich !!!
Ja tez dostalam przed chwila i strasznie sie ciesze, zdalam na B!! Jest super fajnie i od jutra zbieram sie do uczenia do CAE :o) hehe
jak dla mnie C wystarczy, bo ja jestem Kozak z Matematyki =^__^=
Ja też zdałam - na B!!!!!!! Śliczne, kochane B! Nawet nie marzyłam o takim wyniku! Byłam prawie pewna, że oblałam (zwłaszcza po tym koszmarnym listeningu). A tu taka niespodzianka! Strasznie się cieszę!!!!!
mam b jest super ale gdyby nie reading miałbym A ( 3 CZESCI NA EXCEPTIONAL, 1 NA GOOD , 1 NA WEAK/BORDERLINE )
ja tesh dostalam C ale nei wiem czy sie cieszyc czy plakac , od jutra zaczynam do CAE :-/
trzeba sie cieszyc za chociaz ta odrobine :-))) ... pomysl, co bys czula, gdyby zabraklo ci np 1% do C...
Ja też zdałam. Mam \"C\". Całkowicie zawaliłam \"use..\" bo na granicy weak i borderline, ale za to writing exeptional, a listening i speaking pomiędzy good i exceptional.
W sumie bardzo, ale to bardzo się cieszę!
Pozdrawiam.
Grade: A
Reading: tuz ponad except
Writing: w polowie miedzy good a except
Use: tuz ponad except
Listen: tuz pod except
Speaking: w polowie miedzy good a except
Gratuluje Ci kochanie :) Za to zabiore Cie na wystrzalowy film z krolikiem Bugsem w roli glownej.Uczcimy to jeszcze w inny sposob ^^
mam B!!!!!:))))))a myslalam ze obleje ,przy otwieraniu tak mi serce waliloze myslalam ze nei wytrzymam :P
Jest B! I baardzo sie cieszę.
\"Speeking\" ponad \"exceptional\", reszta tuż nad linią \"good\"
Od jutra wkuwanko do CAE
A!!!!!!!!!!!Zdalam na A!!!!!!!!!! Wprawdzie nie FC, ale CAE, ale tez w Krakowie, a wyniki dostalam kilkanascie minut temu, bo Poczta Polska dziala troche opieszale. Ciesze sie niesamowicie:))))))))))))))))
a cholera wie czy nie zabraklo mi 1% do B :(
Temat przeniesiony do archwium.