ZDAŁAM

Temat przeniesiony do archwium.
Zdalam FCE, za pierwszym podejsciem, stresowalam sie cholernie, ale sie udalo :P Teraz tylko maturka i egzaminy na studia, a dzieki certyfikatowi mam z glowy jeden dzien pisemnych i ustnych matur :P Teraz zostal mi tylko Polski i dodatkowy przedmiot ustnie he he he!!
Mi podobnie :] Pozdrawiam,
mi tak samo,a co bierzecie ustnie?ja gegre :)
mi sie tez udalo i jestem w siudmym niebie :D mature mam juz prawie z glowy - tylko polski i WOS zostal... - jaki psychiczny luzik:) zyc nie umierac...ale nie wolno spoczywac na lałrach! :)
Mam nadzieje ze ten błąd w wyrazie \"laury\" to swiadomie.... hmm :) Ja zdaje polaka a na ustnym gegre :] angol odpadł :D
a ja tylko poslki i jak dobrze pojdzie to pisemnie tylko bo jestem super z polskiego i pewnie dostane 5:)a niemiecki i angielski z glowy gdyz mam certyfikaciki:)w grudniu sobie zrobilam i mam czas na przygotowania do egzaminow na studia:)huh!:))
Ja tez się zwalniam z matury z anglika, zdaje polski i geogafie ustnie :) Widze ze geografia w tym roku będzie sie cieszyc powodzeniem...
ponoc ustny z gegry jest nalatwiejszy,sa mapy,roczniki statystyczne no i slownik geograficzny,a tak wogole to uczycie sie juz do matury?
A ja mam nadzieję Aniu,że jesteś jednak w \"siódmym niebie\"
no ja zamierzam juz od wrzesnia ale mi nie wychodzi! marzec kwiecien maj! jeszcze!!ratunku?!
ANIU TY CHYBA POLSKIEGO NIE ZDASZ - ORTOGRAFIA!!!!!!
ja tez jakos nie moge sie zabrac za ta nauke:)
Temat przeniesiony do archwium.