Po speakingu w lbn

Temat przeniesiony do archwium.
Właśnie wróciłam i pędze do was z newsami. Na poczatku pani pytala o rodzine, czy się lubi swoje miasto i takie tam. 1 C&C: na 1 zdjęciu byli ludzie ćwiczący balet a na drugim uczące sie dzieci i trzeba było powiedziec dlaczego uczenie się od inych ludzi jest ważne?
2. To było głupie. Było z 6 zdjęć:samochody i autokar, deptak z zakazem wjazdu samochodów i motorow, policjant wlepiający mandat, metro, bardzo dużo rowerow i coś jeszcze. Trzeba było pprzedyskutować ich wady i zalety i omówić pod kątem zredukowania ruchu w mieście.
3. Potem pani zadawała kilka dziwnych pytan:
- czy pamietasz swoj pierwszy dzien w szkole?
- powiedz cos o swoich kolegach ze szkoly
-jak myślisz że będzie wyglądać town center w przyszłości?
- w ktorej częsci naszrgo kraju chcialabyś miszkac?
więcej nie pamietam ale kolega mial do C&C na 1 obrazku weterynarza ktory leczy psa a na 2 obrazku faceta ktory robi zdjecie krokodylowi.
Natomiast inni wiem że mieli w C&C na 1 obrazku spotkanie biznesowe a na 2 bal dzieci i tzreba bylo powiedziec dlaczego oni sie spotkali.
To by było na tyle. Zyczę w szystkim powodzenia. AHA I PRZEGLĄDNIJCIE TO WSZYSTKO CO BYŁO OMAWIANE NA FORUM BO BARDZO CZĘSTO SIĘ POWTARZA!!!
Wielkie dzięki! Nowy zestaw- więc się bardzo przyda- pozdrawiam serdecznie!:)
Wielkie dzieki.ja mam speaking w przyszla sobote...mam nadzieje ze sie uda:) jeszcze raz dzieki i pozdrawiam

« 

Business English

 »

Zagranica