wysylanie sms`ow...

Temat przeniesiony do archwium.
czesc! mam pytanko, czy zna ktos stronki w necie , z ktorych mozna wysylas smski do UK - konkretnie chodzi mi o siec Vodafone. Bylabym wdzieczna za jakies namiary.
pa!
xzgbvxd
najprosciej powiedziawszy.... nie ma takiej strony w necie z ktorej da sie wysylac smsy do Anglii. Mozna wysylac tylko z Gloportu, jezeli sie zaplaci i ma do tego dostep. Najprostsze rozwiazanie (ja to stosuje...) to jest posiadanie w Anglii dwoch telefonow, w tym jeden z numerem polskim bo wtedy smsy z netu dochodza, aczkolwiek w Vodafone to nie zdaje egzaminu. Polacam siec one2one na ktora dochodza wszelakie smsy z netu (a! pierwotnie mam plusgsm).
Pozdrawiam
bzdura... masz tyle txt mennagerow ile dusza zapragnie ze czasam irzeba sie poglowic jak wyslac ale zawsze sie da wszedzie. Do UK, Indii, Francji, Niemiec. Wszystko najlepiej i najprosciej do orange ale do vady i innych tez mozna ja wysylam pod kazdy 44 :)
to daj jakis namiar
DLA WSZYSTKICH BRAMKA DO ANGLI !!!! 3 SMS DZIENNIE !!!! 100% DZIA£ANIE

Znam bramkê i ko¿ystam z niej ca³y czas. Dzia³a na 100%
(ja wysy³am sms'y na sieæ o2 i wszystko gra)

Adres Strony:
http://www.excite.co.uk/smsfree/user/home

Wystarczy siê zalogowaæ klikaj¹c: "Sign up now"
Wype³niamy dane... Rejestrujemy siê (wszystko za free)
Nastêpnie logujemy... kilkamy w "SMS FREE"

Wpisujemy numer BEZ KIERUNKOWEGO (+44 czyli Anglia)
Wpisujemy treœæ wiadomoœci BEZ POLSKICH ZNAKÓW - inaczej nie wyœlemy.
Wysy³amy.

Je¿eli wy¿ej wymienione kroki zosta³y poprawnie wykonane sms zostanie wys³any.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Siara.
Kontakt:
[email]
[gg]
Siara200,

WIELKIE DZIEKI WIELKIE DZIEKI WIELKIE DZIEKI WIELKIE DZIEKI
Prosze...
Jedyny szybki bez kombinacji sposób na 3 sms'y dziennie.
Szukam innego.
w jakiej sieci masz swoj tel. kom. w Polsce? Jesli w Orange (obojetnie czy pop czy na abonament) mozesz sie zalogowac na ich stronce i stamtad wysylac smsy do wszystkich krajów, podajac wczesniej nr kierunkowy danego kraju np. +44... Zeby sie zalogowac musisz wyslac smsa ze swojej komorki, ale cala procedura rejestracji trwa góra 5 minut:)
czesc Mietku pewnie wlasnie malujesz sobie sciane a ja siedze sobie na inernecie i trzaskam smsy
z tego co widac to siedzisz sobie na du... sorry, obrazilbym dupe; na glowie, przez to mozg odlepil sie od scianki, spadl i spuchl...
JA TEZ DZIEKUJE...!! BARDZO BARDZO!!
Hej. Czy mogłabyś podac coś bliżej na temat tej rejestracji bo ja jestem zalogowany a nie moge wysylac. To dla mnie bardzo ważne. dziękuje za pomoc i miłego dnia. Mój adres email [email] . Pozdrawiam i miłego dnia. ;)
dzieki zrobilem jak napisales i juz po 5 min.sms był wyslany rnoby wiecej takich jak ty
Wielkie dzieki!! Wlasnie rozstalem sie z moją Kochaną Połóweczką na jakiś czas...:( i szukałem czegoś takiego. Mam nadzieje ze kiedys też będę mogł komus tak pomóc. 3 eski dziennie to nie 10 ale to prawie 2 zeta normalnie... Pozdrowienia i jeszcze raz dziekuję:-)))
czesc, a mozesz mi pomoc chcialabym wyslac z netu smsa na niemiecka komorke.
moj e-mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2004