propozycja

Temat przeniesiony do archwium.
kto zda za mnie FCE?
a niby jak to chcesz zalatwic? hehehehehe, niezle!!!!!
a ja np. wiem jak. U mnie (w Szcecinie) na egzmianasch na CAE w ogóle nie sprawdzali dokumentów, każdy niby trzymał jakiś świstek, dowód czy legitymacje, ale egzminatorzy nawet na to nie zerknęli.
ludzie o czym wy mówicie? zdawanie egzaminów za kogoś to już czysta głupota. Czy naprawde liczy sie tylko świstek papieru, a gdzie wiedza, gdzie satysfakcja ze znajomości języka? Aż przykro czytać takie idiotyzmy.
e tam, zaraz znowu głupota, po prostu brak czasu
gdyby ktos się znalazł moja wdzięczność nie miałaby granic:-)
czasami swistek pomaga w osiągnięciu satysfakcji....;-)
Aż przykro czytać
takie idiotyzmy.
ojojoj:-)
skoro przykro to jest mi tym bardziej przykro,że sprawiłam Ci przykrość barbusiu
a za ile?
ale Wy ludzie jesteście pochrzanieni niektórzy!!!jak mogła w ogóle Ci przejśc taka propozycja przez głowę???!!! weź się lepiej do roboty, a nie dawaj takie debilne propozycje!!! świadczą one jedynie o Twoim prymitywiźmie i głupocie!!!! sorki za takie słowa, ale inaczej tego nazwac nie można! a jeśłi ktoś odpowie Ci na Twoją propozycję to życze Wam jedynie aby Was przyłapali na egzaminie! ech..... brak słów......
A może chcesz CPE? Jak tak to nie ma sprawy. Nie lubię się rozdrabniać. Ile płacisz?
Ha,ha,ha. Jestem za. Pewnie ze od razu CPE, co se bedziesz zawracal glowe Firstem
jesli propozycja aktualna to ja reflektuję
Temat przeniesiony do archwium.