PROGRAMY KOMPUTEROWE.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, Chciałbym uzyskać od Was opinie na temat programów komputerowych, które mogą być pomocne w przygogotowaniach do FCE. Słyszałem, że bardzo dobry jest Euro English Plus Reward Millenium ( nie jestem pewny czy tak się dokładnie nazywa ), który kosztuje jednak ponad 300 zł. Bardzo proszę tych, którzy korzystają z takich programów o opinię ( proszę też o podanie orientacyjnych cen ). Z góry dziękuję, serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów w nauce.
EuroPluss+ Reward jest komputerową wersją podręcznika English Reward. Jego wadą jest to, że program jest napisany przez Anglika, dla wszystkich, którzy niezależnie od swojej narodowosci uczą się angielskigo. A więc jest to podręcznik dla każdego. Jeśli coś jest dla każdego to jest do niczego.

Kilka lat Temu podręćznik English Reward był zalecany przez MENiS dla liceów, wtedy program wart był tych pieniędzy. Ostatnio MENiS wycofało się z tej rekomendacji. Program ten bez pomocy nauczyciela traci wiele ze swojej wartości.

Programami godnymi uwagi są:
SuperMemo po 60 zł za pakiet (zawartość pakietów SM opisywałęm już na tym forum. Skrzystaj z wyszukiwarki i poczytaj);
Profesor Henry Słownictwo i Profesor Henry Gramatyka (kosztują po ok. 70 zł warto miieć obydwa;
]
LangMaster Readings (aktualnej ceny nie znam)

eTeacher w SuperMarketach kosztuje 19,90.

Inne programy YDP

Długo, długo nic.
Piotrku,
do listy bejotki chciałabym dodać \"tell me mora\" - zwłaszcza jeżeli chcesz podszkolić poprawną wymowę oraz FCE (by supermemo) przygotowujące do egzaminu.
Mam do sprzedania w niższej cenie wspomniane Langmaster reading w cenie 150 zł (w sklepie 199) z fakturą, oryginalnie nowy oraz EuroPlusa Reward 4 poziomy za 399 zł (w sklepie 469 zł) oraz 3 poziomy za 299 zł w sklepie (399 zł) - wszystkie z fakturami i pokrytymi kosztami wysyłki. Jeżeli byłbyś zainteresowany napisz: [email]
Ja celowo nie umieściłem na swojej liscie programu Tell Me More, gdyż uważam, że jak na swoją cenę jest wyjatkowo zły. Ma fatalnie wprowadzony algorytm sprawdzania wymowy i błędy merytoryczne w ćwiczeniach typu \"krótkie dialogi\". Jest stanowczo przereklamowany. W moim rankingu programów wspomagających naukę języków mieści się na miejscu tuż za \"Dłogo, długo ... nic\".

« 

FCE - sesja zimowa 2003