MIAŁ JUŻ KTOŚ LISTENING?

Temat przeniesiony do archwium.
MIAL JUZ KTOS Z WAS LISTENING? EWENTUALNIE KIEDY GO MACIE?
ja mam 8.06 o 9:00 chyba wszyscy mamy w ten sam dzień
JA TEZ MAM 8 O 9.00. ALE SLYSZALAM ZE NIEKTORZY MAJA 7
MIALAS JUZ SPEAKING? JA MAM 1.06 W RODOMIU
wydaje mi sie ze ten, kto napisal ze ma 7, chyba sie pomylil. a speaking mam tez 8 po listeningu. napiszesz jakie mialas pytania? powodzenia..
raczej sie nie pomylil, sa rozne terminy. ja tez mam speaking i listening 7.06 a reszta mojej grupy 15.06
oczywiscie ze napisze :-)
DO MMJP. BARDZO CIE PROSZE ZEBYS NAPISAL/A CO BYLO NA LISTENINGU I JAK JESTES Z TEGO MOCNY/A TO MOZE JAKIES ODPOWIEDZI NAPISZESZ. JA SIE TEGO CHYBA NAJBARDZIEJ BOJE. DZIEKUJE Z GORY!!!!
dosyc dobrze mi idzie listening (chyba najlepej to i reading) weic jak bede pamietala odpowiedzi to je tu umieszcze. powodzenia :)
Dziekuje Ci bardzo!
Juz po sluchaniu i mowieniu.
Listening byl trudny tzn mialam problem z wyborem odp.
Czesc w ktorej sie wpisywalo slowka byla bardzo latwa ale 3 pozostale czesci to byly po prostu strzaly(choc one pokrywaly sie z innymi kandydatami)
Mowienie scenka ktora juz byla opisana:rodzinka pzrechodzaca przez mostek i rodzinka przy ognisku.
Dyskusja:wyrac postac, ktora by mozna zaprosic do szkoly na wyklady:doktor, dentysta, sporowiec... i inni.
Pytania jeszcze o gym, o sporty kore sie uprawia w teamie i samemu
Kolezanka miala zdjecia z kucharzami i ludzmi w ogrodzie
pozdrawiam i zycze mniej stresu niz ja mialam.
a pamiętasz jakies pytania z listeningu i ewentualnie odpowiedzi? a o co chodziło w twoich obrazkach, bo nie znalazłam tego w zadnym innym poscie? ja mam za tydzien ale juz sie mega boje
napisz nam cos o tym listening-u, please.
Te duze zadanie, gdzie trzeba dopasowac 5 wypowiedzi do 6 tytulow, jaki byl temat tego (film, turystyka, itd), mozesz o tym napisac cos wiecej?
Jaki byl temat pozostalych listengow?

Aha, i jak masz jakies strzaly gdzie D gdzie A to napisz ;-) pamieta, ze tu zawsze ludzie sobie pisali, podobnie z slowkami do luk, byly tu czesto napisane.
Pisze ze listening byl ciezki poniewaz:
przy testach w domu mialam 80-100% i myslalam ze nadrobie np.pisanie
a tu juz w czesci pierwszej gdzie odpowiedzi sa ABC bylo ciezko pomimon ze tasma leci 2x.
Ta czesc gdzie jedno zdanie bylo za duzo bylo o aktorach,ale wypowiedzi byly tak podobne ze w sumie wszystko wszedzie pasowalo.Nie jestem w stanie powtorzyc co gdzie napisalam-byl stres i nie pamietam.
Ostatnia czesc bylo o wczasach chodzenie , jezdzenie, plywanie ale tu sie zgubilam z pytaniami w stosunku do tasmy.Dziwnie ale jakos czas szybko lecia.
Wersji listeningu jest az 7 ? wiec moze u Was bedzie latwiej.
Mowienie:
jak ktos sie nie stresuje to moim zdaniem ma dodatkowe punkty bo mysli.
Ja gadalam jak automat ale nie wiem co -taki stresik byl.Generalnie chodzilo o zalety spedziania czasu z rodzina.Nie wiem ile jest wersji obrazkow , ale mieli normalnie cala ksiazke- tyle ze cienka!
Obrazki opisywaly dziewczyny w poprzednich postach-warto przejrzec.
Juz robie juz w "gatki" przed nastepnymi czesciami.
pozdrowionka
Generalnie chodzilo o zalety spedziania czasu z rodzina.
ooo:D Byłabym bardzo wdzięczna jeśli ktoś zechciałby napisać tytuł:)
możecie podać przykładowe odpowiedzi jakie mieliście jutro mam listening??"
???????????ODPOWIEDZI
no wiec tak powiem ze listening był do ogarnięcia z tym ze part 1 trochę na wyczucie(jak dla mnie) part2 banalny podam zaraz odp. part 3 było o ludziach którzy poszli do szkoły teatralnej i mówili jak postrzegają aktorstwo--za drugim razem dopiero wyłapywałem odpowiedzi. part 4 było parze która planuje wakacje i dywaguje nad obozem wędrownym, konnym i żeglarskim.
Odpowiedzi part :(kolejność może sie nie zgadzać)było o parze która ma studio fotografów
1.co było w lokalu przed studiem: bakers shop
2.jakie zdjęcia juz sie nie sprzedają : PASSPORT
3jakie sie zaczęły sprzedawac: GRADUATIONS foto
4.jakie zdjęcia zwierząt : HORSES
5.za co nagrodę dostał mąż : BIKE race
6.co ona studiowała? : HISTORY OF ART
7.GDZIE SIE POZNALI: (college) MAGAZINE
8.w czym była dobra pisząc w redakcji : FILM REVIEWS
9.co planują jeszcze otworzyć : GALLERY
10. co będzie robić do sprzedaży :POSTCARDS-- chyba

Speaking: wiele sie powtórzyło wiec warto sie tego nauczyc :
1. o sobie, o mieście. co zrobiłem kiedyś ekstremalnego?
2.ja dostałem kawiarnie na dworcu i w paryzu drugi partner faceta nad urwiskiem i faceta przy biurku a trzeci partner żeglarza
3.mieliśmy obrazki i które nadają sie do porannego programu standardowo już
4. jak TV wpływa na człowieka

DODAM ZE TEMATY SPEAKINGU KTÓRE SA NA FORUM NA PEWNO SIE POWTÓRZĄ!!! ONI LECA Z JEDNEJ książeczki!!!
dzisiaj pisałeś?
ja pisałam dziś, stosunkowo prosty, a mi listening zawsze najgorzej idzie, jak robiłam to miałam 78-96%, nie lubię i nie polubię (:.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Business English