Czy istnieje taka strona???

Temat przeniesiony do archwium.
Słyszałam ostatnio że istnieje strona na której gdy pisze jakiś tekst po polsku przetłumacza mi na jezyk angielski. Jeśli znacie taką stronke to pliz podajcie!!!
Znalazłam taką stronkę pod adresem:
http://www.poltran.com/
Jednak nie jest to super metoda:) Program miał problemy z przetłumaczeniem polskich zdań, typu: \"Mam na imię Anna\" lub \"Mam 26 lat\" A to przecież podstawowe zwroty:) Chyba dużo czasu upłynie, zanim pojawią się profesjonalne tlanslatory elektroniczne. Pozdrawiam, Fini
Zgadzam się, że translatory tego typu, jak jest na www.poltran.com, nie są najlepszą metodą. Moim zdaniem są najgorszą. Moąe i sprawdzają się przy tłumaczeniu słówek, ale w przypadku zdań wychodzą niestety kompletne bzdury :( Nie polecam. Pozdrawiam:)
Nie licz, że dzięki takiej stronie polepszysz swoje oceny z angielskiego. Istnieją takie strony, ale żeby z nich skorzystać, trzeba świetnie znać ona języki, angielski i polski.

Prosty przykład:

Ja mam dwadzieścia pięć lat. = I am twenty-five years old.

Wejdź na stronę http://www.poltran.com i sprawdź te tłumaczenia.

Moja rada ucz się angielskiego 3\"30 minut codziennie, 7 razy w tygodniu, 52 tygodnie w roku. Po trzech latach nie bedzie Ci potrzebna taka strona.

powodzenia
BJK
adresik jest taki :) http://www.tranexp.com:2000/InterTran
jesli jakas kolezanka chce sobie pogac np po ang mozna mnie zlapac na gadu-gadu 4438974 :)
swietny jest :D
Mam na imię Grzegorz. --> I`ve to reputation Grzegorz. --> Mam wobec reputacja Grzegorz. dalej juz mi sie nie chce

« 

Szkoły językowe