FachowcyJezykowcy.pl - strona internetowa, która pomoże Ci w nauce języków obcych

Temat przeniesiony do archwium.
Siemka :)
Zapraszam serdecznie do zapoznania się ze stroną internetową, którą prowadzę wspólnie z kuzynem.
Znajdziesz tam strategie i metody, które pomogą Tobie podczas nauki języka obcego. Nasze treści są dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu języka. Dodatkowo prężnie działamy na TikToku, Instagramie oraz YouTube.
edytowany przez Redakcja: 11 lut 2023
Przejrzalam strone tak raczej pobieznie, glownie metodyke. Jest ciekawa. Poniewaz zachecacie do bezlitosnej krytyki , to bezlitosnie :) mam 2 uwagi , a mianowicie
1. podzielilabym te metodyke na 3 dzialy:
a. Dzieci do 6 roku zycia
b. Dzieci powyzej 6 roku i nastoletnie
c. Dorosli (z silna bariera jezyka ojczystego)

Mieszkam za granica, wiec obserwuje, ze ta totalna imersja w przypadku doroslych dziala z bardzo zroznicowanym rezultatem. Stad druga uwaga:

2. Na poziomie poczatkjacym nauka z nativem nie sprawdza sie. Powinien byc nauczyciel dwujezyczny. Nativa mozna wprowadzic dopiero na takim poziomie znajomosci jezyka, kiedy trudniejsze slowo mozna zastapic innym juz znanym,a zjawisko gramayczne mozna przedstawic opisowo.
Dzięki za cenne uwagi,
Ad 1. Mamy w planach to mniej więcej zrobić jak powstanie więcej artykułów, czyli zreorganizować stronę i podzielić je właśnie na sekcje odnośnie zaawansowania języka, bo szczerze powiedziawszy pomimo tego, że strona ma na celu pomoc w nauce języka obcego, to zależy nam raczej na pomocy głównie młodzieży i dorosłym.
Ad 2. Tak, masz całkowitą rację. Postaramy się to dopisać i w kolejnych artykułach stosować tę opcję 'podziału'.
Jeszcze raz dzięki za odpowiedź!
Pozdrawiam
Kacper