Aplikacja do nauki języka angielskiego poprzez fiszki

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich :)

Planuje zrobić aplikację, która ma za zadanie ułatwić i uprzyjemnić naukę na początek języka angielskiego, później docelowo również innych języków. Robię obecnie badanie rynku aby dowiedzieć się czego byście oczekiwali od takiej aplikacji :)

Jeśli ktoś ma czas i chęci pomóc to byłby super wdzięczny za wypełnienie tej krótkiej, ANONIMOWEJ ankiety ;)

Miłego i dziękuje ;)

LINK -> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScS3M4G3lZljJ2r3LNhc4Oy2DcTmKkFuHrlQr8lzGn8-A1smQ/viewform?usp=sf_link
Ja nieanonimowo powiem, ze aplikacja powinna stymulowac mowienie, a nie tylko klikanie na obrazkach.
Zgadzam się jak najbardziej :) Aczkolwiek, pierwszym ruchem jest zrobienie takiej gry, aplikacje napewno będe rozwijał i wtedy ćwiczenia na mówienie też mam w planie dodać. Rację bytu mają i takie i takie aplikacje. Ale dziękuje za informacje :)
Aczkolwiek, pierwszym ruchem jest zrobienie takiej gry,

RacjÄ™ bytu majÄ… i takie i takie aplikacje.

Nie znam sie na programowaniu, byc moze najpierw trzeba stworzyc gre, ale z punktu widzenia nauczania jezyka, moge powiedziec, ze gier wszelkiego rodzaju mamy w nadmiarze, a jak przyjdzie do mowienia to jest to najwiekszy problem..
Gdybym ja tworzyla aplikacje to najpierw stworzylabym system interrakcji werbalnej, a gre dodalabym na koncu.

Prosze bardzo :)
Czy w ogóle istnieją jakieś gry do nauki bazujące na mówieniu?
Cytat: ullak
Czy w ogóle istnieją jakieś gry do nauki bazujące na mówieniu?

Dolaczam sie do pytania.
Chetnie zakupilabym taka gre dla dziecka 9 lat false beginner.
Jeśli nie ma, to koniecznie trzeba opracować, i to nie jakieś zestawy słówek do nauki, tylko taką prawdziwą grę, którą trzeba dzieciom limitować, żeby nie grały w nią godzinami.
Temat przeniesiony do archwium.