Kursy BBC

Temat przeniesiony do archwium.
Na stronie www.anglisci.pl znalazłem wykaz kursów BBC

KURSY BBC - http://www.bbc.co.uk/polish/exr03.shtml

Extreme English
to cykl 30 lekcji angielskiego, oparty na rozmowach z rekordzistami z księgi Guinessa. Opowiadają oni o swoich niesłychanych, niewiarygodnych i ekstremalnych wyczynach.

Wordbuilder
Kurs dla osób średnio zaawansowanych, pokazujący jak opisać swój wygląd, chodzić na zakupy oraz mówić o mediach, pogodzie, kulturze i sztuce.

Dictionary Update
Językowe aktualności - słowa, których nie ma jeszcze w słowniku i te, które nabierają nowego znaczenia.

Modal Cafe
Kurs o czasownikach modalnych w internetowej kawiarni, w której komputer uczy gramatyki.
Focus on Europe
Etapy integracji europejskiej - wypowiedzi polityków i mieszkańców państw Unii Europejskiej.

Music directory
Przewodnik po współczesnych nurtach angielskiej muzyki młodzieżowej.

Get That Job!
Lekcje, które wyjaśniają, jak zaprezentować się przed potencjalnym pracodawcą.

Football Matters
Rozmowy o piłce nożnej, czyli piłkarzach, kibicach i... pieniądzach.

English Express
Potoczny język angielski dla początkujących

English At Work
Język, jakim posługują się Anglicy w miejscu pracy.

Buzzwords
Modne słowa i zwroty często używane, od których aż brzęczy w uszach.

Language To Go
Rozmowy o filmach, zajęciach i rozrywkach prowadzone na ulicach Londynu.

Networds
Kurs, który ułatwi poruszanie się po cyberprzestrzeni, czyli po angielsku o internecie.

King\'s English
Elvis Presley we wspomnieniach swoich bliskich i fanów.

English in the Media
Język angielski środków przekazu - radia i telewizji.

People of the Century
Biografie polityków, naukowców, odkrywców, którzy zmienili oblicze XX wieku.

Problem Words
Kurs poświęcony słowom z pozoru prostym, które jednak lubią mylić.
a wiesz moze jak zgrac te lekcje na mp3 bo ja tez wlasnie korzystam z tej strony ale mam ograniczony czas do internetu i szukam mozliwosci zgrania tych plików na twardy dysk
Bejotka jestes wspanialy. Czegos takiego potrzebowalam, ale ze jestem troche nieporadna w wyszukiwaniu interesujacych mnie stron sama nigdy bym do tego nie doszla. Czy w wolnej chwili ( jesli taka kiedys masz - bo ja nigdy, moze zla organizacja zycia) moglbys mi cos takiego znalezc, ale z wloskim? Nie rzucaj wszystkich swoich zajec, by szukac, przezyje i bez tych stron, ale gdybym je miala..... Pozdrawiam
ponawiam pytanie koleżanki, jak zgrać audycje bbc do mp3??
Powinnaś ustawić regolację nagrywania na Wave/DirectSc i uruchomić dowolny edytor dźwięku np CoolEdit, GoldWave albo jakiś podobny.