filmy po angielsku

Temat przeniesiony do archwium.
Czy zna ktos strony z filmami po angielsku gdzie mozna sie to i owo poduczyc podczas sluchania ich. Oczywiscie w mozliwosci sciagniecia ich , czy poprostu jakies na youtube filmiki, nieprzychodzi mi niestety na mysl jakies slowo kluczowe dzieki ktorym mialbym takie filmiki.
Fajnie jakby byly tez napisy po angielsku na filmie (bo nie zawsze mozna domyslec sie co gosc mowi) ale to chyba malo mozliwe zeby takie filmy byly .. lub trudno dostepne.
Niechodzi mi zeby sciagac z kaazy emule czy tego typu programow ;>
e, normalnie film ściągasz jaki chcesz i subtitles in English. ;} torrentami polecam, za pomocą programu BitCommet albo eTorrent
eMula jak masz dobreot o też czasem da się przycisnąć.
Hm tylko że ja torrentam isie raczje nie posługuje bo po pierwsze jak probowalem nimi sciagac to predkosc sciagania ok kilku kb/s lub dziesięne kb a po drugie nie zoastawiam kompa na noc włączonego co by mi ciągnął 10h ;]
Jak chcesz ogladac legalne, angielskie produkcje za darmo to zainstaluj sobie BBC iPlayera ze strony:

http://www.bbc.co.uk/iplayer/

I wtedy mozesz sobie nim sciagac filmy i programy nadawane przez BBC z subtajtlami. Jedyne ograniczenie to, ze film moze byc na twoim kompie tylko miesiac nieogladany, a jak ogladniesz to po tygodniu sam sie kasuje. Odcinki np EastEndersow maja po pkolo 200 M, wiec w zaleznosci od lacza jakie masz zajmie to od kilku minut (jak w moim przypadku: 1MB/sec)badz kilkunastu, badz nawet wiecej. Masz jednak dostep do fajnej metody nauki oryginalnego British English...
Szczegolnie polecam ten: Margaret Thatcher: The long walk to Finchley. Oprocz walorow jezykowych jest ciekawy i bardzo informative....
"Sorry, this programme is only available to download in the UK "
wiec jak mam to sciagnac
Didn't know, sorry.
Pracuja podobno nad wersja miedzynarodowa, wiec trzeba poczekac ;-)


Raz jeszcze przepraszam, nie wiedzialem o tym....
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia