Jaki zakres angielskiego w 2 kl. liceum-ważne!!

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze aby ktos zorientowany powiedział mi czego moga uczyc sie dzieciaki w 2 klasie ogólniaka? Tzn. chodzi mi o to jak daleko mogą być z gramatyka itp. Jest to zwykła klasa, nie językowa. Może jakas nauczycielka się odezwie? To dla mnie wazne. Z góry dziekuje za odpowiedz.
Jestem tym właśnie (jak to określiłaś) "dzieciakiem" z drugiej klasy ogólniaka. Zazwyczaj żeby sprawdzić poziom językowy robi się jakiś miły teścik. Klasy niejęzykowe w moim liceum są na poziomie upper-intermediate.
Ok, dzięki. Pytam, bo musze własnie zrobic taki teścik, a nie wiem na czym sie skupic, czy na całej gramatyce ogólnie, czy raczej na jej części bardziej szczegółowo.
W moim liceum intermediate/ upper-intermediate, zalezy od ilości godzin..
a wmoim debilna klasa humanistyczna (moja) grupa lepsza a jesteśmy na poziomie elementary (jestem w pierwszej klasie) ale niestety w klasie są trzy - cztery osoby mn iej wiecej orientujące sie w angielskim wiec nie wiem jak to będzie w drugiem klasie, ale jak oni zobaczą mową zależną to ja nie wiem
Moim zdaniem powinnaś sie za nich wziąć mocno do roboty ja w pierwszej gimnazjum nic nie umiałam, w drugiej zaczęłam coś rozumieć a w trzeciej byłam drugą, trzecią najlepszą a na początku byłam najgorsza - nawet liczyć nie umiałam. Nie pisze tego żeby sie przechwalać, miałam swietną nauczycielkę, która z osoby która nienawidziła angileskiego stała sie jego pasjonatką, jeśli rzucisz uczniów na głęboką wode na pewno wiecej na tym skorzystają niż tłumaczenie 15 razy tego samego moja nauczycielka tak robi i właśnie trzyczwarte grupy nic nie rozumie
kurcze ale sie rozgadałam...
ale na serio rób z nimi więcej niż wydaje ci sie że umieją na pewno będzie to z korzyścią dla nich (wiem z doświadczenia)
hej! zgadzam się z ktosssiem. Trzeba rzucić uczniów na szeroką wodę (zwłaszcza że jest to liceum a nie gimnazjum). W drugiej klasie liceum przyszła nowa nauczycielka języka niemieckiego. Wtedy jeszcze mój zasób wiedzy o najprostszych rzeczach nie można było wcisnąć w żadne kryterium poziomu językowego. Dzisiaj po prawie 8 miesiącach wygłosiłam prezentację o interentowym uzależnieniu (skutki, przyczyny, sposoby leczenia i profilaktyka). Jestem naprawdę dumna i nie żałuję że się tyle stresowałam na lekcjach. CZUJĘ ŻE MOGĘ WIĘCEJ!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa