Czy ktoÅ› tez zostal oszukany przez DLC?

Temat przeniesiony do archwium.
31-35 z 35
| następna
Ale jak sami widzicie... Cisza, ja nic dalej nie wiem co się dzieje...czy jest jakaś sprawa w tym sądzie czy nie:/ Po prostu daliśmy się zrobić w balona... Na nastepny raz mamy mauczkę ... Szkoda tylko kasy...:/:/
Kamilo,

Straciłam duzo kasy przez ten kurs około 4 tysięcy. Proszę o kontakt telofoniczny może razem uda nam się coś zrobić. to nie moze pójść im płazem. Prosze o kontak przez tlen: [email] albo e-mail [email]

Pozdrawiam
Witam,
ja niedawno spłaciłam kredyt (ponad 4 000) zaciągnięty na angielski moich dzieci. Niestety odbyło się tylko kilka zajęć i na żadnym poziomie (w jednej grupie były osoby początkujące i takie, które uczyły się od 4 lat!). Chętnie się przyłączę jeśli uda się podjąć jakieś działania.
Pozdrawiam wszystkich, A.
Witam , również zostałem oszukany przez DLC , chcałbym się dowiedziec jakie podjąć kroki żeby odzyskać pieniadze za ten kurs. Czy to wogóle jest mozliwe? Prosze o kontakt menduran2o2.pl lub na gadu-gadu : 8373986, prosze o pomoc. Andrzej Migalski
Witam, ja też zostałam oszukana prze tych złodzieji z dlc. Wykupiłam mojej córce ten cały kurs szybkiego czytania, dostałam wszystkie materiały oraz jedno sprawdzenie i na tym sie skonczylo.W listopadzie 20006 zgłosiłam sprawe na policje ale narazie dowiedzialem sie tylko tyle ze firme przejał syndyk i zbankrutowala. Prosze o pomoc jesli ktos wie jak postepowac w tej sprawie to niech do mnie napisze na meila: [email] lub dzwoni pod numer: 692506738
31-35 z 35
| następna

« 

Szkoły językowe