"jestes szalona" pilne!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Mam ogromna prosbe, potrzebuje piosenke disco polo "jestes szalona" w formacie mp3! jest mi ona potrzebna do szkoly na jezyk angielski!!! robimy takie zabawne przedstawienie i ta piosenka jest niezbedna!!! mja ogromna proba , gdyby ktos mial to bardzo poprosze ja na maila: [email] Bede ogromnie wdzięczna!!!!! :]
błagam, czy ktos moze pomóc????
buuuu :((((((((((((((((( nikt nie pomoze?? buuuuuuu :((((((((((
a co ma disco polo do angielskiego????
sadzisz, ze ktos tutaj ma podreczne archiwum szlagierow tegoz gatunku czy spedzi caly ranek szukajac piosenek, co rownie dobrze mozesz sama zrobic, jesli ci zalezy
pzdr
lemur, moze przeczytasz moj 1 post to bedziesz wiedzial co ma wspolnego.. potrzebna jest mi ta piosenka na przedstawienie do szkoly na angielski... naprawde nie moge jej nigdzie znalezc dlaetgo prosze o pomoc tutaj :(
a gdybys potrzebowala makiete uboota w skali 1:24 albo chodaki kurpiowskie to tez bys tutaj prosila?:)
powodzenia w poszukiwaniach zycze
a może Mr Julek albo mg ma chodaki kurpiowskie i chętnie sie ich pozbędzie ?
;-)
dzieki za zyczliwosc i za zrozumienie... :(
Marquezka - wygląda na to, ze nikt nie ma piosenki 'Jestes szalona' w formacie mp3 i tyle. to ze nie jestesmy w stanie Ci pomóc, nie oznacza chyba braku życzliwości i zrozumienia z naszej strony.

wpisz tytuł, wykonawce w jakąś wyszukiwarke i może akurat cos sie znajdzie???
szukam juz od rana i nic :( a moj komentarz dotyczacy zyczliwosci odnosil sie do zlosliwych komentarzy lemura
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa