księgarnia Bookcity.pl - Wasze opinie

Temat przeniesiony do archwium.
czesc wszystkim;)
chcialabym zapytac o Wasze zdanie na temat tej ksiegarnii. mam tu na mysli zwlaszcza te osoby, ktore juz moze cos zamawialy (ile rzeczywiscie sie czeka itp.).
a tak swoja droga - nie uwazacie, ze ceny sa bardzo wysokie?? czy to tylko moje zdanie?? a do tego jeszcze koszty przesylki na poziomie prawie 10zl...
nie chcialabym w zadnym wypadku szerzyc jakiejs negatywnej opinii na temat tej ksiegarni. absolutnie!! zreszta musze przyznac, ze jesli chodzi o oferte to jest po prostu bezkonkurencyjna!!!! nigdzie nie widzialam jeszcze tylu roznych tytulow, o wielu ksiazkach dowiedzialam sie wlasnie z tej stronki. tylko te ceny... czy ja sie myle?????
czekam na wasze posty i pozdrawiam:))
Kupowałem advanced gold exam maximiser. Po tygodniu przyszedł(byl to czas swiąt 1 listopada wiec jak na te warunki to dosc szybko). Profesjonalnie zapakowane, wszystko gra. No z tą przesyłką to drogo, ale to niestety nasza wspaniała poczta ceni się na ponad 8 zł za kilogramową paczkę... Nie wiem jak ceny ksiazek wypadaja na tle innych ksiegarni. I tak kupno wysyłkowe w moim przypadku bylo jedyną możliwością zakupu ksiazki bez jechania do duzego miasta, wiec sie raczej oplacalo(do najblizszego wiekszego miasta mam 90km, wiec wiecej benzyny by sie spaliło niz zaoszczedziło na paczce).
dzieki za odzew;)
nikt wiecej nic mi nie moze powiedziec??
Mieszkam w Wraszawie i muszę stwierdzić, że tutaj rzeczywiście jest dość drogo. Ceny w księgarniach kształtują się podobnie (zwykle są droższe o 2-3 zł, czasami takie same jak tu). Reasumując: po doliczeniu kosztów przesyłki wychodzi mi drożesz i wolniej gdyż w moim przypadku wszystko sprowadza się do pójścia do odpowiedniej księgarni. Na plus zaliczam to, że tutaj jesteśmy pewni, że dana książka na pewno jest, podczas gdy pójdę do księgarni, może jej nie być. Co jednak nie zmienia faktu, że mogę pójść do innej.

« 

Studia językowe