Proszę o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Czy jest ktoś tak dobry i mógłby mi przetłumaczyć to wypracowanie?
Przyznam się, że mój angielski nie jest za dobry i potrzebuje pomocy i to bardzo :(

Miłość przez internet – czy to możliwe?

W sieci robimy zakupy,uczymy się, szukamy rozrywki, ale czy internet jest pomocny w tak ważnej sprawie jak znalezienie partnera?
W Internecie istnieje wiele miejsc, w których można poflirtować lub znaleźć kogoś na randkę. Przykładem może być sympatia.pl. Badoo, Tinder
Kto szuka miłości w internecie?
Wiele osób wyobraża sobie, że miłości w sieci szukają ludzie niemający czasu, osoby bardzo młode lub te wątpliwej urody a tak naprawdę tego typu portale odwiedza wiele z nas.
Niewiele osób przyznaje się, że randkują w sieci, ludzie chwalą się zakupami zrobionymi przez intranet, rozmawiają na temat gier w sieci, ale bardzo rzadko można usłyszeć, że znajomy umówił się na randkę przez internet. Flirtowanie przez internet jest dużo prostsze niż rozmowa twarzą w twarz. Mamy więcej czasu na reakcję, można przemyśleć każde zdanie.
Zalety szukania miłości przez internet:
-Szeroki zasięg
-Szybka selekcja
-Otwartość i szczerość
-Łatwość zakończenia znajomości
Wady:
-Możliwość rozczarowania
-Fałszywe informacje
-Problem pierwszego spotkania
-Negatywne podejście społeczeństwa do osób które poznały się przez internet

Każdy sam powinien ocenić czy lepiej czuje się kontakcie bezpośrednim czy może łatwiej mu rozmawiać na czacie bądź wymieniać maile.
Jestem przykładem, że miłość przez internet jest możliwa ponieważ poznałam swojego chłopaka na jednym z portali randkowych. Jesteśmy parą od roku i jesteśmy bardzo szczęśliwi ;)
Na tym forum trzymamy się zasady że nikomu nie przekładamy żadnych wypracowań itp. Wklej SAMODZIELNIE przetłumaczoną wersję i dopiero wtedy możesz liczyć na jakąkolwiek pomoc.

« 

Pomoc językowa