Pomoc w tłumaczeniu tytułu i opisu.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Potrzebuję pomocy przy przetłumaczeniu tytułu zdjęcia: "Miliony much nad jeziorem" oraz krótkiego opisu zdjęcia "Było ich miliony"
Z góry dziękuję za pomoc.
Krystian
a samemu?
dlaczego to ma byc po angielsku, skoro nie znasz na tyle tego jezyka?
Cytat: mg
a samemu?
dlaczego to ma byc po angielsku, skoro nie znasz na tyle tego jezyka?

Gdybym znał angielski to nie prosiłbym o pomoc, oczywiście tytuł i opis mógłby być po polsku, na pewno na amerykańskim portalu w mig by to zrozumieli bo przecież oni tam wszyscy biegle się polskim językiem posługują, pozdrawiam i szacun za sporo empatii.
Masz racje: moja empatia polega na tym, że chcę Ci pomóc nauczyć się języka angielskiego. Co, z każdym podpisem będziesz latał do internetu z prośbą o przetłumaczenie? Widzę, że nic nie kumasz z angielskiego, więc czego szukasz na amerykańskim portalu, gdzie warto by odpowiadać na wpisy.
Cytat: mg
Masz racje: moja empatia polega na tym, że chcę Ci pomóc nauczyć się języka angielskiego. Co, z każdym podpisem będziesz latał do internetu z prośbą o przetłumaczenie? Widzę, że nic nie kumasz z angielskiego, więc czego szukasz na amerykańskim portalu, gdzie warto by odpowiadać na wpisy.

Widzę, że oprócz niesamowitej empatii wydaje ci się również , że masz dar jasnowidzenia, skoro widzisz, że nic nie kumam z angielskiego, otóż trochę kumam, ale nie chciałem popełnić błędu i dlatego tu zapytałem. Ja znam się na fotografii, jeśli ktoś mnie pyta o jakieś zagadnienie dotyczące tego tematu, to pomagam a nie wysyłam na kursy. Dziękuję, poszukam w bardziej przyjaznym środowisku. Pozdrawiam.
To jest forum dla osób, które chcą się czegoś nauczyć.
Ty nie chcesz, szkoda.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia