blue eyes, baby's got blue eyes

Temat przeniesiony do archwium.
Podoba wam się nowy kolor forum?
Podoba się chociaż najładniejszy byłby róż.
Cytat: labtes
Podoba się chociaż najładniejszy byłby róż.

nie wystarczą ci różowe paznokcie? ;-)
No przecież pomalowałem je dla Ciebie, by pasowały do Twojej różowej bielizny ;)

Mieszkam w średniej wielkości mieścinie i nie mogę się nadziwić, że od paru lat przy 'high street' w odległości około 300 metrów jest około 6 salonów specjalizujących się w malowaniu paznokci, kilka salonów urody (czy jak to się tam to nazywa), a fryzjerów jest jeszcze więcej. I co jakiś czas tego przybywa. Czasami się zastanawiam czy liczba salonów urody jest odwrotnie proporcjonalna do liczby urodziwych mieszkańców :) Kiedyś to policzę wszystkie sklepy przy tej ulicy żeby sprawdzić jaki procent stanowią te pierdoły.
U mnie też parę takich miejsc się otworzyło, gdzie panie z Wietnamu czy Tajlandii mogą zrobić ci paznokcie.
W jednym nawet chyba mg widziałem. W sumie nie dziwne, bo IKSI jest blisko.
pomyliles z drogeria, gdzie kupowalem proszek do prania. Podwiązek.
;-)
A czy podoba wam się gdy kobiety mają pomalowane paznokcie?
Słyszałem, że w stolicy pojawiło się sporo imigrantów. Czy to prawda?
Są studenci z Ukrainy i (studenci?) Hindusi dowożący jedzenie. :-)
nowy kolor włączył mi się dzisiaj (na laptopie tydzień temu).
Ok, jest do przyjęcia

odpowiadając Labtesowi:
1. Nie muszą
2. słyszę ukraiński w sklepach i np. na budowach - i ogólnie na mieście, a także widzę tych Hindusów dowożących jedzenie.
Mi się tak niespecjalnie podobają pomalowane paznokcie u kobiet. A te kwiatki czy gwiazdki na nich to już 'wiocha' :) Niech wydadzą te pieniądze na ładną sukienkę. Albo niech kupią coś chłopakowi :)
Cytat: labtes
Albo niech kupią coś chłopakowi :)

najlepiej łiskacza wykręcającego buzię
a propos, pochwal się swoim najcenniejszym, którego otworzysz wtedy, kiedy savagerhino wróci na forum ;-)
Łyskacze nie wykręcają buzi, ale kobiety mogą :)

O nie, to savagerhino powinien osobiście wręczyć każdemu skrzynkę whiskey z przeprosinami za zniknięcie.

Ostatnio taką otrzymałem od kolegi w prezencie: https://www.thewhiskyexchange.com/p/29813/dalwhinnie-winters-gold
Dobra :)
Ah, the folly of the young.
Malowane paznokcie od koloru bialego do czarnego wygladaja ok na mlodych osobach, (bo wg mnie one musza sie wyszalec) ale nie za bardzo na starszych kobietach po 70tce.
Przypomina mi sie cytat z ksiazki, ze 'kazda (kazdy) chce byc inny, a jest taki sam jak inni, tzn nie inny.
Kobiety chca sie wyroznic, i wygladac 'extra', ale jak jestes facetem, to napewno nie chcesz zeby takie sztuczne hybrydowe pomalowane paznokcie ciely twoja skore gdy kobieta w trakcie 'spotkania' zacznie drapac.
Temat przeniesiony do archwium.