ZMP des Gothe Institut

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo się cieszę, że wszyscy tak pilnie uczą się angielskiego. No cóż w moim przypadku lepiej wychodzi mi niemicki, więc moje pytanie: czy ktoś na tym forum interesuje się niemieckim i certyfikatami z j. niemieckiego?
Ja się trochę nawet interesuję ;) Napisz, o co chodzi, to może mogę Ci pomóc :)
Spoko, spoko ja już jestem po ZMP :):) Chciałem tylko zobaczyć czy ktoś prócz mnie interesuje się niemieckim:):):):)
A ja jestem przed ZMP i interesuję się niemcem ;)
Jak będziesz potrzebował pomocy i kilku rad to dawaj znać... [email] (będę jednak dopiero w piątek)
A ja mam zamiar zdać w czerwcu ZOP tylko mi sie nie chce uczyć :(
a ja zd;)
ja rowniez zdalam zmp i nie byl ten egzamin taki straszny.ustny dosc latwy,gorzej bylo z testem na cwiczenia ze sluchu.schody zaczynaja sie z kds-em.bardzo malo ludzi go zdaje,chyba ze sa po roku pobytu w niemczech.
Mam do was pytanie - jak wam sie wydaje gdzie najlepiej przygotowac sie do zdawania certyfikatu - w szkole jezykowej czy moze w instytucji typu -instytu Goethego lub instytut austriacki?
w instytucie,poniewaz rowniez ucza tam nauczyciele, ktorzy moga byc na egzaminie.sa to rodowici niemcy i moga pomoc w przygotowaniu do egzaminow.
ja się interesuje niemieckim i mam zamiar zdać zmp zimą za roczek . mógłbyś mi poradzić jakis dobry podrecznik do samodzielnej nauki albo cos w tym stylu ?
Podręczników jest niewiele (ja się spotkałem tylko z 5:) Najlepsze są zestawy: Mit Erfolg zur Mittelstufe (podręcznik i zestaw testów razem ok. 100 PLN) a drugi jaki warto kupić to Training Zentrale Mittelstufen Prufung wydawnictwa Huebera i rea
dzięki. a ty z jakich korzystałeś
jescze jedno pytnie. co byś polecił na słownictwo,ale na takim zaawansowanym poziomie. są może jakies książki ,które je ćwiczą (tak jak z angielskiego) czy trzba polegać na sobie i słowniku. dzięki
ZMP to latwizna. teraz jestem juz po KDS i tez nie bylo tak zle jakby sie wydawalo. nie zebym sie chwalil ale w niemczech nie bylem dluzej niz 2 tygodnie. :))) powodzenia dla wszystkich podchodzacych do KDS
Cześć, właśnie chcę zdawać KDS. Możesz mi cos poradzić i napisać jak wygladał? I ile osób faktycznie nie zdaje tego egzaminu??? Z góry dzieki. Mój mail: [email]
Przemo nie jesteś sam!!Ja tez chetniej ucze sie niemieckiego niz angielskiego i takze interesuja nie certyfikaty!!planuje zdawanie za rok, moze mi sie coś uda!!Jeśli masz jakies informacje ( albo ktos inny z odwiedzających te stronke), materiały, którymi chciałbys sie podzielic to czekam na maila : [email]
nie jesteś sam.Ja też interesuję się językiem niemieckim i to już od dawna.Największym problemem jest to,iżw Polse j. niemiecki jest nadal mało popularny.Mam jednak nadzieję,że się to szybko zmieni.Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Inne