Europlus+ Cambridge serial

Temat przeniesiony do archwium.
Ma ktos moze serial do Europlus+ Angielski z Cambridge, dokładnie wersja DVD
Tez szukam wiec jak znajdziesz prosze o info.
[email]
Pozdrawiam
Jeżeli masz wersję z e-mule to należy skopiować plik flchk z folderu AAoCG z płyty do miejsca gdzie jest zainstalowany program (data-> fscommand)
Czy mógłby mi ktoś podesłać seriala do tego programu na wersje DVD na meila: [email]
Witam! Ja skopiowałem ten plik, ale mimo to nadal nie moge korzystac z tego programu. Po kliknieciu na ikone pojawia sie wprawdzie głowne okno programu, ale za chwile wyskakuje okienko z napisem sprawdzanie dysku... Proces konczy sie niepomyslnie i jedyne co mozna dalej zrobic to tylko zamknac okno głowne programu. Jak to obejsc? Prosze o podpowiedz. Z góry dzięki!
witam, skopiowałem owy plik, ale nadal nei dziala, wyskakuje mi logo we flashu i nic wiecej jak moge uruchomic program prosze o pomoc...
witam:-) uzywam tego programu do nauki. Nie pamietam za dobrze jak przebiegal proces instalacji, ale pamietam, ze musialem skopiowac jakis plik. Pozniej wystarczylo, ze uruchomilem program i zalogowalem sie jako nowy uzytkownik.
a mozesz mi powiedziec jaki system posiadasz, i jakij licencji uzyles podczas procesu instalacji??
Witam Potrzebuje seriala do Europlus+ Angielski z Cambridge.Mój [email] Z góry dziekuje
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia