HHISZPANSKI CZY FRANCUSKI?!

Temat przeniesiony do archwium.
czyli : wybrac latwosc uczenia sie czy prestiz jezyka? no a poza tym ten francuski akcent brrrr no ale z 2 strony predzej sie dogada z hiszpanem po angielsku niz z franacuzem:)
mam 20 lat jesli to ma znaczenie:)
powiem tak: wloski ;) taki kompromis, jezyk ladny i prosty. potem bez problemu nauczysz sie i hiszpanskiego , i francuskiego.
powodzenia!
Powiem Ci, że uczę sie hiszpańskiego od września . Na początku byłam do niego sceptycznie nastawiona ale teraz to go poprostu kocham. Świetny język! Jest prosty i jednocześnie bardzo przyjemny. Warto się go uczyć. A kolejną zaletą jest fakt że jest chyba trzecim językiem pod względem używalności na świecie. Polecam ;)
Eee, jeśli waha się między hiszpańskim a francuskim, to po co jej jeszcze włoski ;). Na tej samej zasadzie jeśli nauczy się hiszpańskiego albo francuskiego to drugi z tych języków na pewno pójdzie dużo łatwiej :). Poza tym włoski - skądinąd ładny (sama się uczę ;)) - do najbardziej praktycznych języków niestety nie należy - właściwie poza Włochami i niektórymi obszarami krajów sąsiadujących po włosku się nie dogadamy :(. Moim zdaniem warto uczyć się hiszpańskiego - piękny język (ta wymowa:)), niezbyt (dla mnie!) trudny, a przede wszystkim - przyszłościowy. Jak już ktoś napisał niżej, mówi nim mnóstwo ludzi.

P.S. A francuskiego i tak kiedyś się nauczę ;). Na razie jeszcze się go boję ;D.
chyba chodziło Ci o wymowę, bo akcent we francuskim pada zawsze na ostatnią sylabę, więc nie ma problemu
uczyłam się francuskiego i hiszpańskiego i wolę francuski
wcale nie jest tak trudny jak mówią, a za to jaki piękny!