EPI

Temat przeniesiony do archwium.
HEYAH!!!
moze to pytanie zamieszcze w troche nieodpowiednim miejscu ale szukam wszedzie gdzie mozliwe :P:P:P
czy ktos moze studiuje na UJ elektroniczne przetwarzanie info.? albo wie cos wiecej na temat samych studiuo czy ezaminow wstepnych...
:)
ej bez takich.. jak dobrze zauważyłeś to pytanie jest nie na miejscu a nawet dodałbym bardzo nie na miejscu
tutaj raczej są studenci anglistyki
studiowanie samej anglistyki jest w dzisiejszych czasach bez sensu,chyba ze ktos ma powolanie do bycia nauczycielem...bo np tlumaczy angielskiego jest tylu,ze niedlugo nie bedzie juz co tlumaczyc :P a na epi jest duuuuuuuuzo zajec z angielskiego na wysokim poziomie, wiec myslalam ze moze ktos sie zna
ja co prawda nie studiuje tam, ale rozwazalem taka ewentualnosc, takze wiem jak wygladaja egzaminy. 2 testy - humanistyczny - w sklad ktorego wchodzi wszystko - polski, historia, wiedza a kulturze, filmie, teatrze, szeroko pojetej sztuce. 2. test matematyczny - zadania z matematyki z zakresu szkoly sredniej. jest ich ok 20. generalnie testy sa.. \"ciekawe\". moga sie wydawac trudne szczegolnie dla kogos kto tylko z czesci humanistycznej lub tylko z matematycznej jest mocny.. im chodzi o polaczenie tych 2. wariantow, zreszta program studiow tez jest taki.. zaleznie od roku 7-10 osob na miejsce. w zeszlym bylo troche ponad 8.
dzięki :)
Przeparaszam, ale mam jeszcze pytanie dotyczące EPI na UJ, ponieważ niestety na stronce nie wysilono się zbytnio zeby należycie poinformować kandydatów. Chciałam się dowiedzieć czy może ktoś już może nabył przykładowe teksty na ten kierunek w budynku UJ lub widział je. Byłabym ogromnie wdzięczna gdyby podał może jakiś przykład jak szczegółowe są to pytania i czego dotyczą
Yo, tak się składa ze studiuję na EPI (2 rok) więc mogę Was co nieco poinstruować :) Gdyby cos trzeba było dokladnie wyjasnic to piszcie.

To już wiecie, ale oficjalne info o studiach znajduje się na:
http://gemini.miks.uj.edu.pl/800/studia/epi/dzienne.htm

Do tego nasza stronka drugiego roku to:
http://epicentrum.blk.pl/

Odpowiadając na Twoje pytanie Madziula_19:
Sekretariat EPI jest na ul.Straszewskiego 27, 2 piętro, pokój 222 (to też zapewne wiesz:) i w zasadzie tam chyba tylko można dostać testy z lat poprzednich. Jak ja zdawałem to one były darmowe, ale z praktyk stosowanych przez UJ wiem, że czasem pobierają za udostępnienie takich materiałow jakąś niewielką opłatę;]. Właściwie to nasz rok jest pierwszym rocznikiem studiującym dziennie. Do tej pory można było tylko wieczorowo. Dostaliśmy więc testy z poprzednich lat wieczorowych. Okazało się jednak, że poziom egzaminu był zdecydowanie wyższy od dotąd przeprowadzanych. Dosyć rozległą wiedzę trzeba mieć, żeby ten test wyboru jakoś napisać. nihonshu w sumie napisał co się zdaje. To taki właśnie mix :). Szczegółowość pytań.. hmm.. bo ja wiem. Czasem jakieś mniej znane dzieła w części humanistycznej dają, jakiś fakt historyczny z datami do wyboru czy też coś na czasie [było o Talibach;]. MAtematyka to liczenie po prostu, nieco prawdopodobieństwa, trochę geometrii i analizy.
dzieki za info, a mozesz dac swoje gg? :P
1405609 :).
Temat przeniesiony do archwium.