Ważna informacja dla zdających CAE

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 89
poprzednia |
Moze troszeczke przesadzilem z \"powagą\" tematu ale na prawde chcialbym zeby chociaz kilka osob potraktowalo ten wpis powaznie.
Jakw szyscy wiemy CAE za pasem, dstalismy statementy i nerwowo oczekujey na nasze egzaminy. Dlatego pomozmy sobie rozladowac ten stres i przede wszystkim pomozmy sobie zdac! Misja jest prosta, wystrczy po zakonczonym egzaminie: speakingu lub listeningu powiedziec co sie mialo + jezeli chodzi o listening napisac jaka mielismy wersje (A, B, ... itd) Ludzie pomozmy sobie, przeciez w kupie sila :P
Jeszcze raz prosze potraktujcie to powaznie. Moj numer GG to 3[tel]jezeli chcecie pogadac.
Pozdrawiam: Marcin
spryciarz...;)
ja też zdaję, zobaczymy...
hmmmmmm dobry pomysł ja napewno powiem wszyskim co miałem na listeningu i speakingu. A więc jestem jak najbardziej za dla wspólnej pomocy na egzaminie. Respect przede wszystkim :)
Powiem wam ze to dobry sposob bo jak zdawalem w grudniu 2003 to odpowiedzi z listeningu byly na forum dzien przed tym, jak go zdawalem. Niestety zauwazylem to jak juz bylo po wszystkim. Z reszta bez znaczenia bo z listeningu mialem \'exceptional\' :D
Aha, ja zdawalem FCE a nie CAE :D
Tak na poczatku bardzo chcialbym podziekowac za jakikolwiek odzew :) Mam nadzieje ze pomysl sie sprawdzi. Umieszczajcie wpisy ludziska, zeby jak najwiecej osob zainteresowalo sie tematem. Moze wtedy zdamy ten CAE... :P
jasne,
ja mam speaking 30 maja, zaraz po napiszę,
kto ma wcześniej speaking?
Bardzo fajny pomysł. Mam listening 30.05, a speaking 6.06. Na pewno podziele się z wami informacjami.
Na jakich falach i częstotliwościach można słuchać audycji radiowych BBC? Nie mogę żadnych namierzyć na swoim radiomagnetofonie (Panasonic). Może tzreba mieć jakiś specjalny sprzęt?
Ja mam listening 26.05 a speaking w Dzien Dziecka. Bankowo umieszcze informacje :)
pomoge i pomóżcie:
listening 5.06
use - 16.06
speaking 26.06

Pozdrawiam, b.
też chętnie pomogę
moje terminy
listening 6.06
speaking 13.06
Hej!! Ja tez zdaje i tez chetnie pomoge..:)) tylko nie wiem.na ile bede w stanie.. bo.. mam speaking i listening dopiero 13.06:/ ale zawsze cos:)) A to naprawde cos daje?? przeciez oni maja tyle wersji...
ONI mają tylko 3 (trzy) wersje na CAE, A, B, C. Zdawałem w zeszłym roku. Sam byłem nieziemsko zaskoczony jak po listeningu wszedłem na forum i zobaczyłem odpowiedzi do testu któy miałem, umieszczone ok. pół miesiąca wcześniej.
Inicjatywa dobra, bo Angole ufają studentom, że nie ściągają i często nawet w jednym ośrodku egzam. przez kilka dni jest non-stop ta sama wersja. :-))
Czyzby wskazywalo wiec to na to, ze Anglicy sa bardzo moralnym narodem o duzym poczuciu uczciwosci, a Polacy czekaja tylko jak sciagac i oszukiwac? Nie, ze tak twierdze, ale narzuca sie taki wniosek...
No Polak potrafi :) Mysle ze po prostu Agnglicy sa leniwi i nie chce im sie robic 350 wersji jednego testu :) Tak wiec odpowiedzi do zadan beda mile widziane :)
Tak btw to jestemy na szczycie listy tematow w forum.... Postarajmy sie to utrzymac do knca sesji egzaminacyjnej :)
ja też zdaję teraz,ale mam dopiero terminy na 13 14 czerwca.Podam oczywiście swoje odpowiedzi.To będzie moje 3 podejście,więc cieszę się,że są tu osoby życzliwe,które służą pomocą.Jeśli macie jakieś pytania do starej weteranki to słucham :0)
Ten pomysl nie jest nowoscia na tym forum. Kto zdawal w sesji zimowej, wie o czym mowie :-)
Ale fajnie, ze ta tradycja bedzie podtrzymywana.
cześć, możesz opisać dokładnie jak wyglądał u Ciebie ostatnio ustny?
jakie były dokładnie pytania i o co?
good idea
i am in
speaking 6.06
listening 13.06
the rest 16.06
witam, polecam słuchania BBC on-line, tylko trzeba mieć zainstalowany programik \"dźwiękowy\" np. Real One Player. oto adres: http://www.bbc.co.uk/london/
pozdrawiam
marta
a o której i gdzie masz speaking??? może się dogadamy? ja mam w British o 10.30
masz wtedy kiedy ja .... te same terminy :-) podaje swoj mailik [email]
masz wtedy kiedy ja .... te same terminy :-) podaje swoj mailik [email] czekam na kontakt :-)
a skąd wiadomo, że odpowiedzi podane na forum są napewno prawidłowe?? ja zdaję 12, 13, będę zaglądać i wszystkim zdającym : POWODZENIA! DAMY RADĘ;))
Kurcze ludzie prosze wpsiwyac sie czesciej bo nasz temat zlecial z czolowki :)
zaczną sie egz to będzie pierwszy:)
listening 23.05
speaking 29.05
good luck :)
Rety ktos ma listening speaking wczesniej ode mnie :) Rozumiem ze od 25.05 do 16.06 bedziemy w czolowce.
Pozdrawiam
Sorry za pomylke :) Oczywyiscie mialem na mysli 23.05 :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 89
poprzednia |

« 

Inne

 »

Pomoc językowa