samodzielna nauka języka rosyjskiego od podstaw :)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
czy jest na tym forum ktoś kto uczy się rosyjskiego albo uczył i jest w stanie doradzić mi czy ten kurs http://www.supermemo.pl/index1.php?op=0&ppid=37&subid=72&part=192 jest dobry, czy też może są lepsze kursy na rynku ?
tak konkretnie to chodzi mi o kurs Rosyjski. Нет проблем!
Niewiele jest kursów rosyjskiego na naszym rynku. seria "No problem!" obejmuje 5 czy 6 języków, angielski i hispański są bardzo dobre. Dlatego sądzę, e i rosyjski można polecić. Jako uzupełnienie można potraktować "Prof. Borys - słownictwo" i "Rosyjski w pigułce 3.0".
dziękuję za odpowiedź, jednak nadal ciekawi mnie czy jest ktoś, kto już ten kurs wypróbował ? i w jaki ciekawy i/lub skuteczny sposób można połączyć naukę z tego kursu z programem "Prof. Borys - słownictwo" lub "Rosyjski w pigułce 3.0"?
Moja kuzynka uczy się rosyjskiego korespondencyjnie w ESKK, wcześniej nie miała styczności z tym językiem , idzie jej naprawdę nieżle. Metodę znam osobiście , bo korzystam u nich z angielskiego. Zdecydowałam się za namową kuzynki i nie żałuję :) Szczegóły znajdziesz na stronie www.rosyjski.eskk.pl

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia