Podejrzewam że to oszuści z Norwegii? !!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam dzisiaj czyli 06.04.08 dostałem dwa telefony od "niby" Norwegów.
Chcieli zebym pzretlumaczyl im list z jezyka polskiego na angielski.
Wydalo sie to podejzrane bo pierwszy dzwonil z numeru zastrzezonego,mowil ze znalazl moj numer w gazecie, a ja nigdzie sie nie oglaszalem oprocz internetru,wkoncu go wypytalem i powiedzial ze z internetu ma.
PO drugie chcial wyslac normalna poczta ten list wiec juz drugie podejzrenie o przekret. Mowil ze nie ma adresu email - tluamczyl sie ze jest w wiezieniu do lipca,ciekawe a co to za roznica :)
Fajna z tego historia wyszla ale na koneic powiedial ze nie bedie miz awracac juz glowy i na tym koniec.

Po godzinie nastepny telefon teraz juz numer widoczny kierunkowy 47 sprawdzilem to Norwegia, chcial tego samego ale teraz juz o adresie maial mowil ze i wysle.Mowie do niego ze to dziwne bo godzine temu dzwonil ktos do mnie tez byl z Norwegii i w tej samej sparawie.Oczywiscie zapzreczyl ze to on.
Ma niby mi wyslac adres mail ale wiadomo nie odpisze mu nic, a raczej jestem pewien ze juz nei napisze nic bo zczail ze wiem ze to jakas podpucha.

Wiem ze moze to wygaldac na science-fiction ale mzoe mial ktos z was podoobne telefony:)

Pozdrawiam
Ciągle. Od róznych dziwnych ludzi i innych telemarketerów. Ja nie odbieram telefonów jeśli nie znam numeru. Mogą zostawić wiadomość w skrzynce. Jak nie zostawią - widocznie sprawa była nieważna.
Dzieki za informacje, wiadomo tzreba byc uwaznym w dzisiejszych czasach na kazdym kroku.
Tak dla sprostowania bo uznalem to za oczywiste ci goscie mowili po angielsku :) z akcentem nie brytyskim.
Mnie nawet nie chodzi o to, żeby być uważnym tylko nie lubię jak mi się zawraca głowę głupotami. Jak przez przypadek odbiorę telefon a po drugiej stronie jakiś telemarketer mi zaczyna nawijać, to ja nie mam żadnych oporów przed odłożeniem słuchawki bez słowa.
kuba-
moze to nowy chwyt naszych kolegow z Nigerii?
Tak tak akurat to nie byl raczej telemarketer:) i dzownil a raczej dzwonili na numer komorkowy.a sparwe z telemarketerami to dobrze znam
A tak slyszalem z tymi paczkami chyba zeby wyslac gdzies do Nigerii:)
sam dostalem takiego maiala teraz pzreszli na forme telefoniczna.
Najlepsze bylo to jak zaczalem wypytywac o tytul gazety z ktorej maja numer to cos zaczeli po swojemu gadac a potem o robotach internetowych gadac wiec sparwa jasna skad numer sie wzial:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa