jaka cena za tłumaczenie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

znalazłam ogłoszenie, w którym firma poszukuje tłumacza zdalnego do translacji tekstów new'sowych (polityka, sport itp). Do zgłoszenia wymagane jest dodanie oferty cenowej. Czy orientuje się ktoś ile powinnam podać? (Jestem studentką IV roku anglistyki, w trakcie zdalnego stażu, więc doświadczenie mam raczej małe...)

bardzo proszę o poradę
pozdrawiam
Magda
hm, zacznij może od 20 zł za 1600 znaków, ale jeżeli wymagane jest, żebyś była dyspozycyjna (godzina na przetłumaczenie tekstu), to mozna stawkę zwiększyć.
Nie schodź poniżej 20 zł za stronę obliczeniową (1800 znaków ze spacjami i znakami interpunkcyjnymi) netto :)

Teksty polityczne są najbardziej zakręcone, wymagają dobrego przygotowania i sporego oczytania.
dziękuję bardzo za porady :) tak właśnie planowałam celować koło 20 zł

no właśnie ta polityka trochę mnie martwi, bo jej miłośniczką raczej nie jestem... nie mniej jednak reszta ogłoszeń związana jest z tłumaczeniami specjalistycznymi (informatyka, artykuły o tematyce molekularnej... itp), a zależy mi na pracy zdalnej, dlatego zdecydowałam się spróbować. Z resztą, co nas nie zabije to wzmocni :) No i na razie wcale się nie odzywają. Być może ogłoszenie było nieaktualne.

jeszcze raz dziękuję, na Was zawsze można liczyć :)
Magda
Jak coś, to mam od groma materiałów o polityce :)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie