Szkolenia językowe dla firm!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Dostałam dzisiaj e-maila z jakby propozycja pracy w Advantage -szkolenia językowe dla firm.Czy pracował ktos tam?moze powie mi cos wiecej na temat tej firmy jej postepowania i w ogole?Ja do dzisiaj nie wiedziałam nawet ze istnieje taka firma.Jestem studentka II r w NKJO ,a w wymaganiach napisano poziom języka B2.Ja w sumie nie wiem jaki poziom reprezentuje,w szkole dobre oceny ale nie wiem czy dałabym sobie rade?niby przygotowywana jestem do egzaminu licencjackiego i uzenia pozniej w szkole ale sama nie wiem...co myslicie o tym wszystkim?
A to link do tej firmy;
http://www.advantage.edu.pl/przewaga-lektorow/najlepszy-lektor-czyli-j
aki
Sądząc po wymaganiach i chęci zatrudniania studentów, firma pewnie niewiele wie o szkoleniach językowych. Do takiej roboty powinno się zatrudniać specjalistów - z dyplomem i z doświadczeniem w nauczaniu dorosłych, nie mówiąc już o tym, że z doskonałą znajomością języka (B2 to raptem FCE).

Inna sprawa: studentka NKJO, która nie wie na jakim jest poziomie i nie wie jak to sprawdzić - szok:/
ja mam bardzo dobre doswiadczenia z ta firma. a ten poziom B2 to bym rozumiala, ze nie od lektora takiego poziomu wymagaja, a raczej jest to poziom na jakim by mialy byc zajecia
a co do tego, ze na NKJO ma sie watpliwosci co do swojego poziomu, to coz. faktycznie warto by co nie co wiedziec o sposobach okreslania poziomu jezyka, ktorego ma sie uczyc.
Bardzo możliwe, że to całkiem przyzwoita firma - ale nad treścią ogłoszeń jeszcze muszą popracować:)
Szok... łatwo osadzic. Myslałam ze takie własnie fora słuza pomocy a nie osadzeniu kogos za to ze nei wierzy we włąsne siły lub ma watpliwosci.Nic tylko pozazdroscic takiej pewnosci siebie jaka pani ma.
Kasiu, kończysz II rok _nauczycielskich_ studiów, za rok będziesz miała uprawnienia do nauczania, a nie potrafisz sama określić własnego poziomu znajomości języka. To jest szok - i to nie dlatego, że nie wierzysz we własne siły (bo to tylko i wyłącznie twój problem), ale dlatego, że nikt ci w szkole nie powiedział jak to zrobić.

Swoją drogą - czemu pytasz o szczegóły na forum? Nie lepiej zapytać dokładnie w samej firmie? Przecież nawet nie powiedziałaś na jakie stanowisko chcą cię zatrudnić...
Kasiu, poczytaj sobie o tych poziomach np tu:
http://www.coe.int/T/DG4/Portfolio/documents/globalscale-polish.pdf

Co do uczenia, to jesli tak malo w siebie wierzysz, moze warto najpierw pouczyc prwatnie zanim zanczniesz uczyc w firmach. bedzies zmogla zobaczyc czy wogole Ci to odpowiada i nabierzesz doswiadczenia.

pozdrawiam i powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa