chetnie odstapie materialy do ang:)

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 73
Bardzo prosze o przesłanie mi tych plików. [email]
Hej!!!Ja również byłabym zainteresowana tymi materiałami i gdybyś mogła mi je przesłać,byłabym bardzo wdzięczna:))))Podaję adres: [email] Z góry dziękuje.Pozdrawiam:-))))
na tych stronach dostepne sa zzipowane materialy, o ktorych pisalam (Zork czyli zbyszek z forum dla CAE byl tak mily, ze zamiescil je na serwerze).

http://motofan.net/ebooks/Powiedzonka.zip


http://www.motofan.net/ebooks/english.zip


Tzreba je rozpakowac po sciagnieciu, dla niewtajemniczonych - trzeba miec zainstalowanego winzipa na kompie. Jesli nadal to dla kogos czarna magia, piszcie, przesle rozpakowane [email]

Pozdrawiam goraco maniakow angielskiego,

zachecam do dzielenia sie swoimi materialami (bo czemu nie?), odbudujmy wiare w ludzkosc;)))hehe;) (przesylajcie na moj adres)

I tak wiadomo, ze to wszystko to matrix:P
Poproszę o te odpowiedzi. mój adres [email]
ja tez poprosze. dziekuje. moj adres [email]
Ja jestem bardzo zainteresowana tymi materiałami i byłabym baaardzo wdzięczna gdybyś mi to przesłała. Mój e-mail to: [email] Czekam ze zniecerpliwieniem bo egzamin mam 2.12.
Oooo....... to ja też reflektuję!! Zamierzam spróbować sił na FCE i wszelkie materiały pomocnicze są mile widziane!! ;-) pozdrawiam i z góry dziękuję!!
[email]
Witaj,
Chetnie skorzystalabym z Twoich materialow. Jesli mozesz przyslij na adres [email] Dziekuje. kasia
Hej! Jesli mozesz to przeslij mi tez te materialy do FCE. Bardzo sie przyda kazda pomoc wiec bylbym wdzieczny. Z gory dzieki. Moj adres: [email]
mozesz mi przeslac tez ten speaking, wielkia pliska. Z gory dzieki. moj adres: [email]
Czesc! Jestem zainteresowana tymi materialami do angielskiego. Jesli mozesz to daj znac ile by to wszystko kosztowalo. Moj maila; [email]
Hej prosze tez o przesłąnie materiałów, z góry dzieki, wszystko sie przyda, [email]
Hejka- jeśli jeszcze nie zudziło Ci sie wysyłanie tych materialów to poślij je i do mnie [email] O materiały do nauki dla dzieci tez poproszę- prowadzę korepetycje z moim młodszym bratem;-)


Z góry dzięki:)
Czesc.Ja jestem również zainteresowany tymi materiałami. Jak możesz jeszcze to wyślij mi je.Dzieki serdeczne.email: [email]
Hej hej! Jestem bardzo zainteresowana wszelkimi materiałami do FCE gdyż zdaje teraz w marcu! Będę Ci bardzo wdzięczna! [email]
Hejka! Widze, że masz trochę roboty z tym wysyłaniem :) ale jeśli nie sprawi Ci to problemu to ja też bardzo gorąco proszę. Za rok zdaję maturkę, każda pomoc mi się przyda. Z góry dzięki [email]
Gybym mogła się jakoś odwdzięczyć to po prostu daj znać
witam bardzo bym prosil o przeslanie mi tych materialow. Bede bardzo wdzieczny. Moj adres: [email]
pozdrawiam
sumerian
Również prosiłabym o przesłanie mi tych materiałów, bardzo będe [email]
Bylabym wdzieczna za te materialy , ja tez mam troche w wordzie wiec chetnie sie wymienie. [email]
Czy móglbym ciebie prosic o podeslanie mi listeningu z FCE. Bede bardzo dzwieczny.
Zapomnialem podac mojego maila: [email]
Dzieki.
Whow, widze, ze moge na ciebie liczyc jezeli chodzi o materialy do FCE. Prosze o pomoc i wyslanie ich na moj adres: [email]
Dzieki.
Hej-jesli nie sprawi to problemu to równierz chetnie skorzystam z materiałów do FCE-z góry dziekuje i pozdrawiam
[email]
hej! jesli mozna to ja tez bym poprosiła o te materiały... z góry wielkie dzieki [email]
Bardzo chetnie nadal powysylam, ale piszcie na mojego maila, tu nie jestem w stanie kontrolowac komu juz poszlo, a komu nie:))) Czekam na maile, odesle zwrotnym:)
[email]
Pozdrowionka!
jestem pocuntkująca w nauce angielskiego i bardzo bym prosiła o jakiekolwiek materiały . z góry dzięki
Bardzo proszę o wszelakie materiały na maila

[email]

Dzięki, pozdrawiam serdecznie
jesli to jest jeszcze aktualne i mozliwe to ja tez bym sie chciała dopisac do jakże długiej listy
[email]
Hej!Jesli oferta nadal aktualna to bardzo prosze o przeslanie mi rowniez tych materialow!Na pewno przydadza sie na korepetycje!Dzieki z gory i pozdrawiam! [email]
Bardzo proszę o wszelkie materiały na maila:

[email]

dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
P.S. wierzę w was :-)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 73