farma2013

Temat przeniesiony do archwium.
wybiera się ktoś może na farmę w UK w kwietniu lub maju?????
zna ktoś jakieś farmy w miarę...
Hej, Ja z Kolegą się wybieram, jesteśmy z Okolic Zamościa, mogę podać Ci więcej info.. [email]
A czy ktoś planuje wyjazd w lipcu? A może ktoś jest już obeznany w miejscach, gdzie mozna dobrze zarobic a warunki są w miare znośne? Proszę o odpowiedź
Tez chetnie sie dowiem , jak ktos chciałby sie podzielic informacjami w temacie takich wyjazdów
Z góry dzięki
Moja znajoma pracuje wlasnie na farmie z warzywami od kwietnia, ponoc fajnie jest i mila atmosfera, jak ktos chcialby namiary to moge zalatwic [gg]
Polecacie jakieś agencje przy takich wyjazdach?
Witam, jeśli jest ktośw stanie udzielić mi jakiś informacji co do znalezienia pracy to był bym bardzo wdzięczny.... Szukam ze znajomym od dłuższego czasu ale nic nie da sie znaleść. PRACA MOŻE BYĆ DOSŁOWNIE PRZY WSZYSTKIM ! byle by zarobić jakieś normalniejsze pieniądze jak u nas w PL.

Najlepiej by było znaleść prace od 1 czerwca.
Witam Mam możliwość zabrania 2 osoby na farme truskawek w Szkocji Wiecej informacji pod e-mail [email]
deepack - jakie terminy wyjazdu?
ja wylatuje 28 maja z Szczecina
Ja mam kontakt do pracy od 20 czerwca przy sortowaniu, pakowaniu owoców w Lutton. Jesteś zainteresowany [email]
Witam.Mogę pomóc w znalezieniu pracy na farmie.Osoba ta musi być bardzo pracowita,wiek 22-35 plus minus.Potrafiąca utrzymać porządek w carawanie(będzie to mój) współlokator.Praca polega na zbieraniu owoców miękkich jak i time work.Zarobki zależą od umiejętności w zbieraniu.Osobom które myślą,że przyjadą tu na wakacje z góry dziękuje.Musi to być mężczyzna(inaczej żona mnie zastrzeli ;)
miejsce wolne tylko do końca czerwca.Napiusz coś o sobie na: [email]
Poszukuje koleżanki, towarzyszki która pojedzie ze mna do Londynu. Wyjazd planują do max 1,5 tygodnia z Katowic. Oferuje bezpłatny transport ( jade prywatnym busem ale biore ze sobą małego psa). Na miejscu mam już załatwione samodzielne mieszkanie,wiec jest to już tez duzy plus.Koszt dla wspollokatorki to 70 funtow tygodniowo. Oczywiście osoba musi lubic zwierzęta. Mam namiary na miejsca gdzie można dostać prace, ale wiadomo razem raźniej.Moj email [email]
I nie pytajcie dlaczego jedzie pies :) po prostu musi!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa