Utopia and disutopia _bibliogrfia

Temat przeniesiony do archwium.
Szanowni Internnauci, Piszę z prośbą o pomoc w sprawie pracy licencjackiej. Jestem obecnia na II roku f. angielskiej i chciałabym napisać pracę na temat:"Utopia and dysutopia in english literature (20c.)". Niestety zupełnie niie wiem, gdzie mogę uzzyskać pomoc w SKOMPLETOWANIU bibliografiii.Byłam już w odziale pomocy bibliograficznej na uczelnii, jednakze tam nie udzielono mi pomocy. Proszę Was zatem uniżenie o RADĘ, gdyż na Promotora również nie mogę liczyć.Pozdrawiam
Możesz spróbować poszukać artykułów naukowych o 1984, The Handmaid's Tale, Brave New World, A Clockwork Orange czy innych dystopias i przeglądnąć bibliografię na końcu artykułów. Potem to samo z utopijnymi pracami.
Hey! Ja w swojej pracy licencjackiej skupiłam się na dystopiach takich jak The Time Machine, Brave New World i 1984. Jeśli interesują cię te utwory mogę podeśleć ci parę 'wskazówek':) Greets!
Dziekuję za odpowiedzi. Myślałam o powieściach: Brave New World, 1984, The Clockwork Orange. Problem polega na tym, że nie znam żadnych anglojęzycznych opracowań krytycznoliterackich. Jedyne co posiadam to dwa słowniki terminów literackich. Jakie polecicibyście czasopisma naukowe, gdize należy szukać interesujących mnie opracowań? MilkaRose podaję swego maila [email] i jednocześnie dziękuję za wspracie.
A nie masz na uczelni dostępu do JSTOR, MLA albo innych baz? To jak wy piszecie prace???

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia