rozmowy sterowane - przykladowe zestawy.

Temat przeniesiony do archwium.
61-73 z 73
| następna
Aniu, nie spamuj. Nie odrabiamy tu zadań domowych. Napisz sama i ktoś Ci sprawdzi. Nie leń się :)
Aniu jeśli chcesz mam do zaoferowania 64 zestawy rozmów sterowanych w języku angielskim ,które na pewno bardzo przydadzą Ci się do nauki języka angielskiego i będą pomocne w odrabianiu zadań
czy znajdzie się ktoś kto poprawi mi dialog ?Jestem słaba z angielskiego i pewnie wszystko będzie to poprawy .
What happen do you ?
While costly to school fracture hand .
While give to somebody help ?
Yes, certain men call on ambulans .
How is now feel ?
Thanks , better.
Aniu chyba powinnaś jeszcze dopisać co chciałaś wyrazić po angielsku, bo można mieć problemy ze zrozumieniem tego. Np. jakim cudem tam się znalazło costly - kosztowny? Chyba korzystasz ze słowników? Są za darmo dostępne w internecie. Np. www.megasłownik.pl

Poza tym kup sobie jakąś książkę do gramatyki angielskiej, taką od podstaw z dużą ilością ćwiczeń, bo bez niej nie dasz rady zdać do następnej klasy! Nie chcę byc przez to złośliwy, tylko staram się ci delikatnie wskazać, że bez znajomości gramatyki nie da się poprawnie formułować zdań. Są też strony w internecie gdzie gramatyka jest nieźle opracowana.
wiem że jestem słaba dlatego prosiłam o pomoc .będę wdzięczna jeśli poświęcisz mi trochę czasu i pomożesz mi napisać ten dialog .
Załóż nowy wątek w dziale nauka pomoc językowa, napisz po polsku i podaj swoje tłumaczenie po angielsku do sprawdzenia.
Mam dla Was do zaoferowania zestaw rozmówek sterowanych przetłumaczonych na język polski.W sumie 194 rozmówki.Chętnie zainteresowanym prześle jeden zestaw do zobaczenia jak dokładnie to wygląda.Chętnych proszę o kontakt pod numerem
gg : 4667084
Hej ma ktoś może przetłumaczone rozmowy sterowane na angielski??jeśli tak to prosze o przesłanie ich na mój [email]
zestawy pytań i odpowiedzi na mature ustną i pisemną po angielsku i polsku oraz zwroty na maturę:

http://allegro.pl:80/show_item.php?item=147[tel]

http://allegro.pl:80/show_item.php?item=147[tel]
Cytat: akuku
ma ktos moze przykladowe zestawy rozmow sterowanych? zbieram sobie takowe a w zamian moge komus te scenki tlumaczyc (ale chyba glownie kwestie osoby egzaminowanej). powiedzmy piec dziennie. po prostu chcialabym sobie pocwiczyc, a wiem, ze sa tu tez lenie, ktorym sie tego nie chce robic, a maja to jako zadania domowe. wiec jak? poszedlby ktos na taki uklad?
a jesli nie, to niech mi ktos powie, gdzie znalazlabym przyklady rozmow sterowanych, albo przede wszystkim pytan i stymulusow na mature rozszerzona? z gory dzieki za jakikolwiek odzew.
pozdrawiam.
po powrocie z Anglii rozmawiasz z koleżanką z USA na temat swojego pobytu. Powiedz koleżance:
- gdzie mieszkałaś
-jak spędziłaś czas
- o swoich wrażeniach po pobycie w Anglii
dowiadujesz się, że znajoma z Francji chciałaby przyjechać do Polski na wypoczynek w listopadzie
-wyraź radość z powodu jej ponownego przyjazdu
-wyjaśnij dlaczego listopad nie jest najlepszym miesiącem na pobyt w Polsce
- zaproponuj inny termin
pomoc w scenkach

[email]
Temat przeniesiony do archwium.
61-73 z 73
| następna