Sprawdzenie emaila - podstawa

Temat przeniesiony do archwium.
Temat brzmi:
W ramach wymiany międzynarodowej wraz z klasą wyjeżdżasz za granicę
do zaprzyjaźnionej szkoły. W e-mailu do koleżanki z Anglii:
-opisz występ artystyczny, który przygotowaliście na tę okazję
- przedstaw swoje obawy związane z występem
- poinformuj, co kupiłeś(-aś) w związku z wyjazdem, i wyjaśnij dlaczego
- napisz, jak zamierzasz spędzać czas wolny w trakcie pobytu za granicą
SŁOWA: 131 - LIMIT 80-130.
CZY podpis XYZ też jest liczony jako słowo skoro kazali mi go napisać?
Jest to zadanie z matury podst. 2016 roku. Dziękuję z góry za pomoc.

Hi Susan,
My school friends and I can’t wait for our exchange trip. We have spent a lot of
time preparing our show. It’s almost ready.
(moje zaczyna się tu)
As you know our school is celebrating 10th aniversary of starting a cheelleader club. On this occassion we preapared very complex performance consisting of figures like pyramid and others. On may twenty-sixth your school will be the first one to see our newest tricks. Almost thirty people will be taking part in the show.
I am afraid that under the preasure of the crowd I will make a mistake. I hope everything will be as planned.
I had to buy new shoes for the performance, because my old ones have holes in them.
During the trip we will be having a lot of free time. My plan is to visit local art museum. I have heard that there are displayed some beautifull sculptures.

I will be writing soon.
Best wishes, XYZ.
bardzo solidnie, niewiele błędów

on May 26
10th anniversary, local art museum - brak przedimka/określnika
cheelleader, preasure, beautifull - bledy ortog.
heard that ... are displayed there.
Ja bym dał FOR this occasion...
Faktycznie błędy są dość łatwo zauważalne. Szczerze mówiąc, czasami mam tendencję do niesprawdzania pracy po napisaniu. Dziękuję.

For this occasion było moim pierwszym pomysłem, później posiłkując się internetem zmyliłem się i dałem on.

Fajnie bo we wszystkich zadaniach zamkniętych z matury podstawowej popełniłem tylko 1 błąd;)) Idę robić arkusz rozszerzony.