jak myślicie? Co sądzicie?

Temat przeniesiony do archwium.
hej
Jak myślicie jesli się zdało próbną mature to i prawdziwą się zda? maice kogoś znajomego który zdał próbną a prawdziwej nie? Bo ja mimo ze zdałam wszystkie próbne to się boje,że niezbty jednak umiem....mam dziwne przeczucie. Ja zazwyczaj czytałam w całoaci lektury i teraz się okazuje żę chyba daremnie poniewarz niepamiętam już co było w tych lekturach na bieżaca wiedziałąm a teraz pustka...a na dodatek mam 4 z polskiego więc chyba az tak żle nie mjest i teraz czuje że mogę sobie obciachu narobić...niewiem co mam myśleć...Myśłicie ze jeśli nie zna się utworu i na samej podstawie tekstu jego dogłębnej analize można zdać??
sorki za błedy gdzie nie gdzie ,ale to chyba z nerwów*)
chciało by sie powiedziec pier****!! wiedzę że cie dopada panika :/ daj spokój. żeby tego nie zdać to trzebaby sie było postarać!!! weź pod uwagę to że tą maturę pisze CAŁA polska!!! nie tylko ogólniaki :) i ona ma być na wyrównanym poziomie dla wszystkich. w technikach za bardzo to sie chyba nie skupiają na przesłaniu lektury tylko charakteryzują bohaterów. więc pewno bedzie jakaś charakterystyka. nie pękaj!! damy radę!! trzeba iść z dobrym nastawieniem a nie z myslą ze sie nie pamięta nic z lektur!! ja przeczytałem może 2 albo 3 i bazuje na streszczeniach i jakoś mam 4 z polskego i nie sądze aby mi cos ubyło bo przeczytałm tylko streszczenie. zresztą te szczegóły to sie zawsze zapomina. nie przejmuj sie!! życze powodzenia!!
ja jestem właśnie z technikum i masz racje co do charakterystyki i wsumie chciałabym ,żeby twoja teoria co do tego się spełniła...nie dziękuje...i na wzajem...(jakoś mnie podniosło na duchu to co napisałeś)
i o to chodziło!! :) co nam teraz da zamartwianie!! trzeba tylko wykorzystać tą wiedze którą sie ma i będzie dobrze!! również nie dziękuję!!! :) pozdrawiam

« 

Matura